chrome firefox opera safari iexplorer

Національний благодійний Великодній ярмарок

Дата події:11-13 квітня 2012 р.
Місце події: Український дім (вулиця Хрещатик, 2).
Більше про подію:

11 квітня о 12.00 в Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» відбудеться відкриття Національного благодійного Великоднього ярмарку.

Під час заходу відбудеться благодійний збір коштів, продуктів та подарунків для дітей-сиріт зі шкіл-інтернатів України, відзначає прес-служба центру.

Під час ярмарку представники Росії, Білорусії, Болгарії, Греції, Грузії, Сербії, Македонії, Молдови, Кіпру і Румунії представлять унікальні традиції та обряди, святкові страви і особливості зустрічі Великодня на території своїх країн.

Також в Українському домі пройдуть авторські майстер-класи, оригінальне пісочне шоу для дітей і дорослих та майстерня з писанкарства.

Окрім цього, дітлахів навчать складати дизайнерські Великодні кошики з урахуванням української традиції та з використанням традиційних та сучасних дизайнерських матеріалів.

На виставці майстрів образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва будуть представлені сувенірні вироби, які відображають культуру, історію та самобутність нашої держави. Також на виставці буде представлена духовно- релігійна література.

До участі у виставці запрошуються писанкарі, вишивальниці, гончарі та інші майстри.

Виставка працюватиме з 11.00 до 19.00.

27 грудня

Інші дати
День пам’яті Мелетія Смотрицького
(1577, Хмельницька область - 1633) — світське ім'я Максим Герасимович, письменник, церковний і освітній діяч, український мовознавець, праці якого вплинули на розвиток східнослов'янських мов. Автор «Граматики слов'янської» (1619), що систематизувала церковнослов'янську мову.
«Не віра робить Русина русином, Поляка поляком, Литвина литвином, а народження і кров руська, польська і литовська». (Мелетій Смотрицький)
Розгорнути
Народився Василь Ємець
(1890, с.Шарівка, Харківська область – 1982) – бандуриста-віртуоза, бандурного майстра, історика, письменника. На своїй бандурі виконував транскрипції творів Бетховена, Чайковського, Дворжака і мріяв поставити її поруч арфи, скрипки, піаніно.
Розгорнути