chrome firefox opera safari iexplorer

Національний форум «Добро починається з тебе»

Дата події:20 травня 2011
Місце події:Київ, Міський будинок вчителя
Більше про подію:

20 травня 2011 року в Києві в Міському будинку вчителя пройде Національний форум «Добро починається з тебе».

Форум є завершальним етапом всеукраїнського конкурсу благодійних проектів «Добро починається з тебе», який проводить Фонд «Україна 3000». Його програма включає в себе круглі столи, презентації благодійних проектів, а також урочисту церемонію нагородження переможців та лауреатів конкурсу «Добро починається з тебе».

Проект «Добро починається з тебе» є дуже важливим за своєю місією – достукатись до дитячих сердець, на конкретних прикладах показати, що добро при бажанні може творити кожен. Однак, як і кожну справу, робити добро треба кваліфіковано і вміло. Саме тому потрібно не тільки виховувати у дітей доброту і милосердя, а й навчити їх практичному здійсненню благодійної діяльності. З ранніх років необхідно закласти у дитячі душі відповідальність за тих людей, які потребують нашої допомоги та підтримки, за довкілля, в якому живемо ми і будуть жити наступні покоління, за духовні і культурні національні цінності.

Проект започатковано 2007 року. Організаційно він передбачає проведення конкурсу благодійних проектів серед дитячих та молодіжних колективів, визначення та нагородження переможців конкурсу, опрацювання та поширення отриманого досвіду.

Протягом чотирьох років на конкурс надійшло понад 1500 благодійних проектів, до їх реалізації сумарно залучено понад 400 тисяч школярів з усіх регіонів країни.

Підсумковим етапом кожного конкурсу є проведення в Києві Національного форуму «Добро починається з тебе», на який запрошуються керівники та учасники благодійних проектів, представники урядових і громадських організацій. Під час форуму працюють тематичні секції, на яких учасники презентують свої проекти й обмінюються досвідом благодійної діяльності. На пленарному засіданні оголошуються результати конкурсу та відбувається нагородження переможців і лауреатів.

У серпні 2010 року Фонд «Україна 3000» оголосив про старт Четвертого Всеукраїнського конкурсу благодійних проектів «Добро починається з тебе». На конкурс надійшло 412 благодійних проектів з усіх областей України.

Програма форуму тут.

19 травня

Інші дати
Народився Анатолій Добровольський
(1910, с. Буки, Житомирська область – 1988), український архітектор. Один за авторів проекту планування й забудови Хрещатика і прилеглих кварталів, Московського мосту в Києві. Головний архітектор м. Києва (1950-1955).
Розгорнути
Народився Микола Євшан
(1889, с. Войнилів Івано-Франківська область – 1919) - український літературний критик, літературознавець і перекладач.
«Всякий ідеал, щоби він був корисний, щоби був дійсною силою, мусить виходити тільки з життя, мусить звертатись до життя, кінцеву ціль покласти в житті» (Микола Євшан).
Розгорнути