chrome firefox opera safari iexplorer

Національний молодіжний форум «Новітній інтелект України»

Дата події:15 квітня 2011 о 11:00
Місце події:Київ, Міський Будинок вчителя (м. Київ, вул. Володимирська, 57)
Більше про подію:

15 квітня 2011 року в Києві в приміщенні Міського Будинку вчителя (м. Київ, вул. Володимирська, 57) відбудеться Національний молодіжний Форум «Новітній інтелект України» та урочиста церемонія нагородження переможців V Всеукраїнського молодіжного конкурсу «Новітній інтелект України».

Форум розпочнеться об 11:00 панельною дискусією «Як вибудувати дієвий механізм суспільної підтримки інтелектуально обдарованої молоді». До участі в дискусії запрошені урядовці, представники громадських та молодіжних об’єднань, наукових установ, які займаються або опікуються питаннями підтримки обдарованої молоді.

О 14:00 розпочнеться церемонія нагородження призерів та лауреатів конкурсу «Новітній інтелект України» та вручення почесних відзнак «Новітній інтелект України».

Організатор Форуму – Міжнародний благодійний фонд «Україна 3000» у партнерстві з Аналітичною агенцією «Українська марка», Університетом менеджменту освіти, Союзом обдарованої молоді.

Програма форуму – тут.

Більш детальну інформацію можна отримали за тел. (044) 390-05-44, (050) 955-55-27

Довідка

Всеукраїнський молодіжний конкурс «Новітній інтелект України» з 2006 року проводить Міжнародний благодійний фонд «Україна 3000». Його мета – підтримка інтелектуально обдарованої молоді.

Конкурс складається з чотирьох номінацій:

• Конкурс прикладних досліджень з гуманітарної та економічної тематики (на задані організаторами теми).

• Конкурс бізнес-ідей.

• Конкурс соціальних проектів.

• Конкурс наукових робіт «Спудейські есеї».

Конкурс прикладних досліджень проводиться у трьох вікових категоріях:

• Перша вікова категорія – учні старших класів шкіл, ліцеїв, гімназій.

• Друга вікова категорія – студенти навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації.

• Третя вікова категорія – аспіранти, викладачі, дослідники-практики, вік яких не перевищує 35 років.

Переможці у кожній з номінацій отримують дипломи та грошові призи.

24 липня

Інші дати
Ігор Дмитренко
1928 – український фізик у галузі надпровідності та низькотемпературного матеріалознавства, академік. Створив надпровідниковий квантовий магнітометр і градієнтометр надвисокої чутливості, перший в СРСР магнітокардіограф, кріогенний лазерний сканувальний мікроскоп та ін.
Розгорнути
Петро Перемежко
1833 – український гістолог. Засновник кафедри гістології, ембріології і порівняльної анатомії Київського університету. Уперше описав непрямий поділ тваринних клітин.
Розгорнути
Народився Василь Мисик
(1907, с. Новопавлівка Дніпропетровської обл. -  1983) - український письменник, перекладач. Автор поетичних збірок "Трави", "Блакитний міст", "Чотири вітри", "Вибране", "Борозни", "Верховіття", "Берег" та ін.; кількох збірок оповідань та нарисів; багато перекладав з англійської та східних мов.
Розгорнути
День рівноапостольної Ольги, княгині Київської
дружини князя Ігоря, канонізованої Православною церквою. Княжила в Київській Русі в роки неповноліття свого сина Святослава (945 – 964). Упорядкувала збирання данини, організувала опорні пункти київської влади. Сприяла поширенню на Русі християнства.  
Що за дівчина-краса. Заговорить: думка — сонце; Очі — сині небеса. Хто вона, чия і звідки, Князь докладно розпитав, А на другий день по неї І сватів своїх послав. І за князя вийшла заміж Проста дівчина з села, І до смерті вірним другом Князю Ігорю була. (Олександр Олесь)
Розгорнути