chrome firefox opera safari iexplorer

Новий формат дебатування для школярів, Дніпропетровськ

Дата події:16 квітня 2011 о 09:30
Місце події:Дніпропетровськ, гімназія № 12 (пр.Пушкіна, 75)
Більше про подію:

Громадська організація «Нове бачення» запрошує усіх бажаючих на дебатний турнір для учнів середніх шкіл, що відбудеться у м. Дніпропетровську.

Загальна тема турніру: «Розвиток космосу в сучасних умовах: переваги та ризики». 

Конкретна тема дебатних раундів буде повідомлена 16 квітня. Крім того, дебатні команди будуть сформовані безпосередньо на початку турніру шляхом жеребування, що надасть учасникам можливість навчитися командній співпраці, конструктивному обговоренню поставленої проблеми та шляхам пошуку спільних рішень.

Це перший дніпропетровський турнір, взяти участь у якому зможе не тільки уже сформована команда, а й будь-який учень, який знає, що таке дебати. У разі необхідності, ми допоможемо розібратися у тонкощах формату ціннісних дебатів Карла Поппера та надамо можливість спробувати власні сили у мистецтві аргументації та красномовства.

Команди візьмуть участь у дебатах українською та англійською мовами. У межах турніру відбудеться тренінг та 3 дебатних раунди.

Внесок за участь складає 70 грн. для дебатерів, 35 грн. для суддів та тренерів. Організація є неприбутковою, внесок покриває канцелярські товари, перерви на каву та харчування протягом турніру.

Для участі необхідно зареєструватися до 14 квітня.

Якщо у Вас виникли будь які запитання, пишіть нам на newvision.dp@gmail.com

 

20 квітня

Інші дати
Павло Луспекаєв
1927 –  кіноактор. Знімався в фільмах: роль Верещагіна («Біле сонце пустелі»), «Республіка ШКІД», «Піднята цілина», «Вся королівська рать».
Розгорнути
Ґео (Юрій) Шкурупій 
1903 – український прозаїк, поет, представник напрямку панфутуризм; редактор, кіносценарист.
Розгорнути
 Володимир Шульгін 
1894 – студентський діяч, син Якова Шульгіна, організатор і керівник Української Студентської Громади в Києві. Загинув у бою під Крутами.
Розгорнути