chrome firefox opera safari iexplorer

Післяпаті «Країни Мрій»

Дата події:09 липня 2011 о 18:00
Місце події:Київ, "Мамаєва Слобода" (вул. Михайла Донця, 2)
Більше про подію:

VІІІ Міжнародний Етнічний Фестиваль «Країна Мрій» потужно відлунав 25 та 26-го червня та все ж не закрив своєї брами, адже безліч шанувальників етно-руху в розпачі, що не змогли прибути на свято із-за шаленої зливи, яка накрила цими днями всю країну.

Саме тому Фестиваль «Країна Мрій» та козацьке селище «Мамаєва Слобода» запрошують шановне панство відвідати післяпаті «Країни Мрій», яке відбудеться в суботу 9 липня 2011 року. Початок заходу о 18-00.

У програмі – традиційний Ярмарок Майстрів, дитяча галявина, концерт за участю вітчизняних та іноземних етно-зірок, а також український «Етно-диско-марафон», яким особисто керуватиме DJ O’SKRYPKA.

Увага! Впроваджуємо дрес-код! Приходьте в етнічному вбранні!

Партнер Фестивалю – компанія «Кока-Кола Україна».

Свято «Країни Мрій» триватиме 9 липня з 18-00 до 21-00.

9 травня

Інші дати
Роман Андріяшик
1933 – український письменник, журналіст, лауреат Шевченківської премії за роман про Ю. Федьковича «Сторонець».
Розгорнути
День Перемоги
Пам’ять серця… Пам’ять сивини… Пам’ять тих, що не прийшли з війни. Пам’ять – наче квіти на броні… Сонце усміхається мені. (Микола Сингаївський)
Розгорнути
Народився Володимир Гнатюк
(1871, с.Велеснів, Тернопільська область - 1926) – український фольклорист, етнограф, мовознавець, літературознавець. Започаткував систематизоване видання фольклорних та етнографічних матеріалів («Галицько-руські анекдоти», «Галицько-руські народні легенди», «Коломийки», «Колядки та щедрівки».
Розгорнути