chrome firefox opera safari iexplorer

На «Країні мрій» дівчата танцювали у мокрих вишиванках, а босі хлопці билися на шаблях

27 червня 2011 о 19:11

25 та 26 червня учасники та гості VІІІ міжнародного етнічного фестивалю «Країна мрій» мокли під рясним дощем. По-справжньому комфортно почували себе тільки ті, хто взув гумові чоботи, взяв із собою парасолю і дощовик.

"Цього року ми приймаємо провідних музикантів з України, Канади, США, Росії та країн ЄС. Українські групи «Тартак» і «Mad Heads» підготували спеціальні музичні програми в етнічному стилі, а я презентую свій новий проект із сольним «Український народний джаз», — сказав організатор фестивалю — лідер гурту «ВВ» Олег Скрипка.

Концертну програму Вечірньої сцени першого дня Фестивалю відкрив Олексій Заєць – молодий співак з Київщини, який володіє унікальною манерою голосового співу та став відомий завдяки прослуховуванню у Голосі країни.

Також всі бажаючі змогли взяти участь у всіляких конкурсах і розвагах, подивитися на етнонаряди українських дизайнерів у рамках проекту «Етно-fashion».

На показ прийшла навіть дружина глави Адміністрації президента Сергія Льовочкіна Зінаїда Ліхачова. Крім неї «Країну мрій» відвідали Олеся Теліженко та Юліана Богуцька. Показ супроводжували молоді музиканти, які виконали осучаснені народні українські пісні.

Щоправда, і тут в плани втрутився дощ. Сукні повинні були показувати під відкритим небом, але через погодні умови моделі були змушені дефілювати в стінах Українського центру народної культури «Музей Івана Гончара».

Під дощем працювали і літературна сцена, і дитяча галявина. У рамках «Літературної Країни мрій» з новими творами виступили відомі українські письменники, серед яких переможці Всеукраїнського літературного конкурсу «Коронація слова» та представники літератур народів, що живуть в Україні, — кримськотатарського, вірменського, гагаузької.

За словами організаторів «Країни мрій», другий день цьогорічного фестивалю відвідало трохи більше тисячі осіб.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути