chrome firefox opera safari iexplorer

«Подаруй українську книжку»

Дата події:30 жовтня 2010
Місце події:смт Червоне Житомирської обл.
Більше про подію:

30 жовтня 2010 року проводиться п’ятий крок Акції «Подаруй українську книжку» в рамках Культурно-інформаційного проекту «Україна читає». Цього разу книги збиратимуться для бібліотеки смт Червоне Житомирської області.

У мешканців селища Червоне, що на Житомирщині, одна з найбільших сільських бібліотек у районі. Сюди приходять по книжку й мешканці сусідніх сіл, і учні сільської школи. Але нових книжок тут, як завжди, бракує.

Школярам потрібні книги за новою шкільною програмою з літератури, правознавства та економіки. А для дорослих читачів книги – це знання, які можна застосувати на практиці, тому тут будуть раді книгам з сільського господарства, цукрового виробництва та історичній літературі.

До того ж, бібліотека Червоного вийшла у другий тур конкурсу на комп’ютеризацію сільських бібліотек. Отже, все, чого їй не вистачає, це сучасних українських книжок.

Як я можу долучитися до акції?

Змінити світ легко – даруй художню або наукову книгу українською мовою бібліотеці смт Червоне!

Для цього:

  • Придбай або вибери зі своєї полиці хорошу сучасну книгу українською мовою для будь-якого віку, що була б цікавою тобі чи твоїм дітям.
  • Якщо обрати таку книгу важко або ти хочеш, щоб твій подарунок був не лише цікавим і корисним, а й вкрай потрібним, скористайся «списком бажань» (wishlist) бібліотеки смт Червоне — http://chervone.reads.wishes.in.ua/ — (це саме ті книги, яких їм бракує) або звернись за порадою до організаторів.
  • Під час наступних відвідин смт Червоне – подаруй книгу сільській бібліотеці або передай книгу іншим зручним для тебе способом (через організаторів, поштою, замов у інтернет-книгарні).

Контакти Оргкомітету:
Вікторія Афанасьєва (Київ), координатор проекту «Україна читає». Тел. 093 833 533 7, е-скринька: Ukraine.reads@gmail.com
Владислав Чубур (смт Червоне, Житомирська обл.), ініціатор п’ятого кроку Акції «Подаруй українську книжку. Читає Червоне». Тел. 093 527 33 82.

«Список бажань» бібліотеки смт Червоне — http://chervone.reads.wishes.in.ua/

Більше про Червоне — http://chervone.com/index/0-2
Адреса: Житомирська обл., Андрушівський р-н, смт Червоне

Більше про акцію читайте тут: http://ridna.ua/p/kulturno-informatsijnyj-proekt-ukrajina-chytaje/

28 червня

Інші дати
Народилася Галина Вігурська
(1909, с. Юлинці Вінницької обл. - 1990) -  українська письменниця. Перекладала з білоруської, польської, російської мов (твори Якуба Коласа, В. Бикова, П. Бровки).
Розгорнути
Народився Андрій Роміцин
(1909, с. Труфанівська, Росія - 1990) -  український кінознавець. Кандидат мистецтвознавства. Твори: "Кіно і сучасність", "Мистецтво екрана", "Життя та герої екрана".
Розгорнути
27 — 28 червня 1663 р. – Чорна рада у Ніжині
загальна козацька рада, яка збиралася для вирішення стратегічних птань, коли між старшинами не було одностайності. Рада була скликана для обрання гетьмана Лівобережної України. В 1663 році після зречення Юрія Хмельницького в Україні розпочався період громадянської війни ( «Руїна»). Чорна рада 1663 року обрала гетьманом Івана Брюховецького. Участь у Чорній раді брали не тільки козаки,  але селяни і міщани – «чернь», які також мали право голосу.  
Тече вода в синє море, Та не витікає, Шука козак свою долю, А долі немає. (Тарас Шевченко)
Розгорнути
Битва під Берестечком (28 червня – 10 липня 1651)
найбільший бій Хмельниччини, який вібувся між Військом Запорізьким під командуванням Богдана Хмельницького спільно з союзним йому кримськотатарським військом та армією Речі Посополитої.
Розгорнути

Новини Дивитися всі