chrome firefox opera safari iexplorer

«Подаруй українську книжку»

Дата події:30 жовтня 2010
Місце події:смт Червоне Житомирської обл.
Більше про подію:

30 жовтня 2010 року проводиться п’ятий крок Акції «Подаруй українську книжку» в рамках Культурно-інформаційного проекту «Україна читає». Цього разу книги збиратимуться для бібліотеки смт Червоне Житомирської області.

У мешканців селища Червоне, що на Житомирщині, одна з найбільших сільських бібліотек у районі. Сюди приходять по книжку й мешканці сусідніх сіл, і учні сільської школи. Але нових книжок тут, як завжди, бракує.

Школярам потрібні книги за новою шкільною програмою з літератури, правознавства та економіки. А для дорослих читачів книги – це знання, які можна застосувати на практиці, тому тут будуть раді книгам з сільського господарства, цукрового виробництва та історичній літературі.

До того ж, бібліотека Червоного вийшла у другий тур конкурсу на комп’ютеризацію сільських бібліотек. Отже, все, чого їй не вистачає, це сучасних українських книжок.

Як я можу долучитися до акції?

Змінити світ легко – даруй художню або наукову книгу українською мовою бібліотеці смт Червоне!

Для цього:

  • Придбай або вибери зі своєї полиці хорошу сучасну книгу українською мовою для будь-якого віку, що була б цікавою тобі чи твоїм дітям.
  • Якщо обрати таку книгу важко або ти хочеш, щоб твій подарунок був не лише цікавим і корисним, а й вкрай потрібним, скористайся «списком бажань» (wishlist) бібліотеки смт Червоне — http://chervone.reads.wishes.in.ua/ — (це саме ті книги, яких їм бракує) або звернись за порадою до організаторів.
  • Під час наступних відвідин смт Червоне – подаруй книгу сільській бібліотеці або передай книгу іншим зручним для тебе способом (через організаторів, поштою, замов у інтернет-книгарні).

Контакти Оргкомітету:
Вікторія Афанасьєва (Київ), координатор проекту «Україна читає». Тел. 093 833 533 7, е-скринька: Ukraine.reads@gmail.com
Владислав Чубур (смт Червоне, Житомирська обл.), ініціатор п’ятого кроку Акції «Подаруй українську книжку. Читає Червоне». Тел. 093 527 33 82.

«Список бажань» бібліотеки смт Червоне — http://chervone.reads.wishes.in.ua/

Більше про Червоне — http://chervone.com/index/0-2
Адреса: Житомирська обл., Андрушівський р-н, смт Червоне

Більше про акцію читайте тут: http://ridna.ua/p/kulturno-informatsijnyj-proekt-ukrajina-chytaje/

30 листопада

Інші дати
Володимир Рибак
 (1971, м. Горлівка Донецької обл. – 2014) – український політик, депутат Горлівської міськради, закатований сепаратистами за спробу зірвати прапор самопроголошеної ДНР і замінити його українським стягом. Герой України.
 
Розгорнути
Народився Назарій Яремчук
(1951, с. Рівня, Чернівецька область – 1995) – популярний український естрадний співак (тенор). Лауреат Державної премії імені Тараса Шевченка за концертну діяльність 1973 – 1995 років (посмертно).
Розгорнути
Народився Ярослав Стельмах
(1949, м. Київ - 2001 - український драматург, прозаїк, перекладач. Автор п'єс "Шкільна драма", "Провінціалки", "Емма" та ін., а також кількох кіносценаріїв та книжок для дітей.
Розгорнути