chrome firefox opera safari iexplorer

Презентація Річного звіту про стан розвитку благодійності в Україні – 2011

Дата події:21 березня 2012 о 11:00
Місце події:Інформаційне агентство RegioNews (м. Київ, вул. Хрещатик, 10-б), пряма трансляція на сайті www.regionews.com.ua
Більше про подію:

Протягом січня-лютого 2012 року Асоціація благодійників України спільно з ІАЦ «Громадський Простір» провели експертне опитування на тему: «Благодійність в Україні – 2011».

В опитуванні взяли участь понад 80 експертів у сферах благодійності, волонтерства, корпоративної соціальної відповідальності, відомі громадські діячі, журналісти, підприємці.

Експерти визначали кращі благодійні проекти та акції, найактивніших у сфері благодійності публічних осіб, найбільш прозорі у своїй діяльності благодійні фонди, а також аналізували найпроблемніші моменти функціонування благодійного сектора.

Результати опитування будуть публічно оприлюднені 21 березня 2012 року річного Звіту про стан розвитку благодійності в Україні — 2011. Презентація розпочнеться об 11:00 в приміщенні інформаційного агентства RegioNews (м. Київ, вул. Хрещатик, 10-б) з прямою трансляцією на сайті www.regionews.com.ua.

Звіт буде розповсюджено для публікації у друковані та Інтернет-видання, що цікавляться благодійною тематикою. Результати Звіту також можуть бути використані провідними благодійними інституціями та об’єднаннями для формування суспільної стратегії розвитку благочинності в Україні.

Наразі інформаційне агентство RegioNews проводить онлайн-голосування за кращих благодійників 2011 року.

За адресою http://regionews.com.ua/stan_blagodiynosti всі бажаючі можуть відповісти на запитання: «Хто з відомих осіб у 2011 році найбільш активно особисто брав участь у благодійних акціях? Які благодійні організації (фонди) здійснювали у 2011 році свою діяльність максимально публічно та відкрито? Які веб-сайти подають найбільш повну та об’єктивну інформацію про благодійність в Україні?».

Результати цього голосування будуть оприлюднені під час презентації звіту.

12 липня

Інші дати
Народився Петро Тронько
(1915, с.Заброди Харківської обл. - 2011) - історик, академік, державний діяч. Сприяв створенню Музею народної архітектури та побуту в Пирогові, відновленню Золотих воріт, Михайлівського Золотоверхого та Успенського соборів у Києві; керував роботою над створенням 26-томної "Історії міст і сіл Української РСР".
Розгорнути
День Святих апостолів Петра і Павла
«Як на Петрів день спека, то на Різдво мороз. Коли на Петра сльота, влітку буде багато болота». (Народні прикмети)
Розгорнути
Народився Антін Синявський
1866, м.Біла Церква - 1951) – український  політичний і громадський діяч, історик, економіст, педагог. Автор праць «Економічний район та економічний ландшафт», «Близький Схід і Україна» та ін.  
Розгорнути
Народився Олександр Мельников
(1889 , м. Мезень, Росія - 1958) - український хірург і онколог, займався лікуванням захворювань черевної порожнини, газової інфекції тощо.
Розгорнути