chrome firefox opera safari iexplorer

Презентація Річного звіту про стан розвитку благодійності в Україні – 2011

Дата події:21 березня 2012 о 11:00
Місце події:Інформаційне агентство RegioNews (м. Київ, вул. Хрещатик, 10-б), пряма трансляція на сайті www.regionews.com.ua
Більше про подію:

Протягом січня-лютого 2012 року Асоціація благодійників України спільно з ІАЦ «Громадський Простір» провели експертне опитування на тему: «Благодійність в Україні – 2011».

В опитуванні взяли участь понад 80 експертів у сферах благодійності, волонтерства, корпоративної соціальної відповідальності, відомі громадські діячі, журналісти, підприємці.

Експерти визначали кращі благодійні проекти та акції, найактивніших у сфері благодійності публічних осіб, найбільш прозорі у своїй діяльності благодійні фонди, а також аналізували найпроблемніші моменти функціонування благодійного сектора.

Результати опитування будуть публічно оприлюднені 21 березня 2012 року річного Звіту про стан розвитку благодійності в Україні — 2011. Презентація розпочнеться об 11:00 в приміщенні інформаційного агентства RegioNews (м. Київ, вул. Хрещатик, 10-б) з прямою трансляцією на сайті www.regionews.com.ua.

Звіт буде розповсюджено для публікації у друковані та Інтернет-видання, що цікавляться благодійною тематикою. Результати Звіту також можуть бути використані провідними благодійними інституціями та об’єднаннями для формування суспільної стратегії розвитку благочинності в Україні.

Наразі інформаційне агентство RegioNews проводить онлайн-голосування за кращих благодійників 2011 року.

За адресою http://regionews.com.ua/stan_blagodiynosti всі бажаючі можуть відповісти на запитання: «Хто з відомих осіб у 2011 році найбільш активно особисто брав участь у благодійних акціях? Які благодійні організації (фонди) здійснювали у 2011 році свою діяльність максимально публічно та відкрито? Які веб-сайти подають найбільш повну та об’єктивну інформацію про благодійність в Україні?».

Результати цього голосування будуть оприлюднені під час презентації звіту.

19 травня

Інші дати
Народився Анатолій Добровольський
(1910, с. Буки, Житомирська область – 1988), український архітектор. Один за авторів проекту планування й забудови Хрещатика і прилеглих кварталів, Московського мосту в Києві. Головний архітектор м. Києва (1950-1955).
Розгорнути
Народився Микола Євшан
(1889, с. Войнилів Івано-Франківська область – 1919) - український літературний критик, літературознавець і перекладач.
«Всякий ідеал, щоби він був корисний, щоби був дійсною силою, мусить виходити тільки з життя, мусить звертатись до життя, кінцеву ціль покласти в житті» (Микола Євшан).
Розгорнути