chrome firefox opera safari iexplorer

Презентація роману Яна Пєкла «Запах ангела» в музеї Павла Тичини

Дата події:17 квітня 2014 о 19:00
Місце події:Музей-квартира Павла Тичини
Більше про подію:

Рік тому польський автор Ян Пєкло у Музеї-квартирі Павла Тичини зустрічався з ініціативною гропую, яка опікувалася перекладом українською та виданням його роману «Запах ангела». У вересні 2013 року цей роман презентувався на Львівському книжковому форумі.

Симовлічно, що саме 17 квітня 2014 року о 19.00 автор цього глибоко-філософського роману презентуватиме його в Києві, у музеї, де й було покладено початок ідеї його перекладу українською та видання.

Автор так пише про свій твір: współczesna powieść o zwycięstwie miłości nad śmiercią oraz ważnej roli aniołów. Влучний та лаконічний переклад українською зараз не спадає на думку. Але презентація роману напередодні Великодня, у Стасний тиждень є символічним, бо саме зараз ми усі замислені над сенсом життя, над неодмінним кінцем кожної людини та над нашим життям вічним після життя земного.

Автор роману, польський письменник Ян Пєкло має українське коріння, тому презентація його твору в Україні є важливою для нього складовоюу його літературному житті.

Не маємо сумніву, що ця зустріч буде для Вас цікавою.

Посилання на відповідні сторінки у ФБ:

https://www.facebook.com/Zapachaniola/info та

https://www.facebook.com/jan.pieklo.1

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.569447146408311.1073741829.319829924703369&type=3

19 липня

Інші дати
Народився Василь Чухліб
(1941, с.Лебедівка Чернігівської обл.- 1997) -  український письменник, журналіст, видавець. Автор книжки прозових мініатюр "Червоні краплини вишень", збірок оповідань та казок для дітей.
Розгорнути
Народився Володимир Маяковський
(1893, с.Багдади, Грузія - 1930) – російський поет, публіцист, драматург і громадський діяч.  
«Эта мова величава и проста: «Чуешь, сурмы загралы, Час розплаты настав…» Разве может быть затрепанней да тише слова поистасканного «Слышишь» ?! Трудно людей в одно истолочь, собой кичись не очень. Знаем ли мы украинскую ночь? Нет, Мы не знаем украинской ночи.» (Володимир Маяковський ).
Розгорнути