chrome firefox opera safari iexplorer

Проект «Твій Шевченко» у Мистецькому арсеналі

Дата події:09 березня 2014 о 12:00
Місце події:Мистецький арсенал
Більше про подію:

У неділю, 9 березня, в день народження Тараса Шевченка, о 12:00 Фонд Миколи Томенка запрошує на презентацію низки проектів під загальною назвою «Твій Шевченко», які були реалізовані Фондом з нагоди 200-річчя Тараса Шевченка.

Засновник Фонду «Рідна країна» Микола Томенко презентує факсимільне видання Альбому малюнків Тараса Шевченка, «Український щорічник-2014», присвячений постаті Великого Українця, календарі-закладки, а також розповість про радіо- та телевізійну соціальну рекламу, яка стартує на українських ЗМІ з нагоди шевченківського ювілею.

Після презентації можна буде придбати згадані видання Фонду за акційною ціною!

У презентації, яка відбудеться у Мистецькому арсеналі, візьмуть участь:

  • Микола Томенко, відомий громадський та політичний діяч, засновник Фонду «Рідна країна»
  • Сергій Гальченко, відомий шевченкознавець, заступник директора Інституту літератури м. Т. Шевченка НАН України

 

28 червня

Інші дати
Народилася Галина Вігурська
(1909, с. Юлинці Вінницької обл. - 1990) -  українська письменниця. Перекладала з білоруської, польської, російської мов (твори Якуба Коласа, В. Бикова, П. Бровки).
Розгорнути
Народився Андрій Роміцин
(1909, с. Труфанівська, Росія - 1990) -  український кінознавець. Кандидат мистецтвознавства. Твори: "Кіно і сучасність", "Мистецтво екрана", "Життя та герої екрана".
Розгорнути
27 — 28 червня 1663 р. – Чорна рада у Ніжині
загальна козацька рада, яка збиралася для вирішення стратегічних птань, коли між старшинами не було одностайності. Рада була скликана для обрання гетьмана Лівобережної України. В 1663 році після зречення Юрія Хмельницького в Україні розпочався період громадянської війни ( «Руїна»). Чорна рада 1663 року обрала гетьманом Івана Брюховецького. Участь у Чорній раді брали не тільки козаки,  але селяни і міщани – «чернь», які також мали право голосу.  
Тече вода в синє море, Та не витікає, Шука козак свою долю, А долі немає. (Тарас Шевченко)
Розгорнути
Битва під Берестечком (28 червня – 10 липня 1651)
найбільший бій Хмельниччини, який вібувся між Військом Запорізьким під командуванням Богдана Хмельницького спільно з союзним йому кримськотатарським військом та армією Речі Посополитої.
Розгорнути

Новини Дивитися всі