chrome firefox opera safari iexplorer

Прийом заявок на участь в «Новій художній школі: медіа-арт для практиків» (до 20 лютого)

Дата події:1-20 лютого 2013 р.
Місце події:http://newartschool.org
Більше про подію:

Освітня організація «Культурний Проект» оголошує прийом заявок на вступ до «Нової художньої школи: медіа-арт для практиків», що є інноваційною теоретично-практичною програмою для молодих художників, що прагнуть працювати на межі мистецтва, новітніх технологій і сучасної науки, а також потужною інформаційною платформою для широкого кола зацікавлених.

Такі різновиди медіа-арту як sound art, світлова інсталяція, відеоарт, відео- та інтерактивна інсталяція, net.art, робоскульптура та біоарт будуть представлені D-Fuse (Велика Британія), Light Surgeons (Велика Британія), Левом Мановічем (США), Крісом Вейглем (Австрія), Анною Зарадни (Польща), Олексієм Шульгіним (Росія), Вадимом Смахтіном та Едуардом Хайманом (Росія), Дмитром Булатовим (Росія) та tenpoint (Україна).

Навчання безкоштовне та відбуватиметься у форматі щомісячних 4-денних блоків з березня до червня 2013 року.

Кожен блок матиме 2 частини – теоретичну з лекціями та практичну з воркшопами, майстер-класами, обов’язковими домашніми завданнями та презентацією фінального проекту кожного учасника. Лекційна частина буде відкрита для широкої аудиторії за попередньою реєстрацією на сайті НХШ.Практична частина призначена для відібраних на конкурсній основі 25-30 учасників з усієї України.

Ми запрошуємо всіх зацікавлених у історії, теорії та практиці сучасного медіа-арту на відкритий лекторій курсу.

Аплікаційна форма на участь у практичному курсі приймається до 20 лютого 2013 року включно.

Детальна інформація на сайті http://newartschool.org/.

2 березня

Інші дати
Народився Архип Тесленко
(1882, с. Харківці Полтавської обл. - 1911) - український письменник. Автор оповідань "Хуторяночка", "Син", "Дід Омелько", "За пашпортом", "Страчене життя", "Школяр" та ін.
Розгорнути
Народився Шолом-Алейхем (Соломон Рабинович)
(1859, м.Переяслав-Хмельницький Київська область – 1916) - єврейський письменник, драматург та просвітницький діяч. В Україні написав свої знамениті твори «Тев’є-молочник», «Менахем-Мендл», «Нотатки комівояжера», «Монологи».
«Коли я писав мої вірші, я, як міг, шукав «Кобзаря», цю пісню пісень Шевченка, і не міг знайти. Я ладен був віддати що завгодно і скільки завгодно. І ось тепер я бачу, що не прогадав би, якби заплатив найвищу ціну бодай за одну його «Катерину» (Шолом-Алейхем).
Розгорнути
Народився Мирон Кордуба
(1876, с.Острів Тернопільської області - 1947) - український вчений, публіцист, історик, письменник, громадсько-політичний діяч.
Розгорнути