chrome firefox opera safari iexplorer

Прийом заявок на участь в «Новій художній школі: медіа-арт для практиків» (до 20 лютого)

Дата події:1-20 лютого 2013 р.
Місце події:http://newartschool.org
Більше про подію:

Освітня організація «Культурний Проект» оголошує прийом заявок на вступ до «Нової художньої школи: медіа-арт для практиків», що є інноваційною теоретично-практичною програмою для молодих художників, що прагнуть працювати на межі мистецтва, новітніх технологій і сучасної науки, а також потужною інформаційною платформою для широкого кола зацікавлених.

Такі різновиди медіа-арту як sound art, світлова інсталяція, відеоарт, відео- та інтерактивна інсталяція, net.art, робоскульптура та біоарт будуть представлені D-Fuse (Велика Британія), Light Surgeons (Велика Британія), Левом Мановічем (США), Крісом Вейглем (Австрія), Анною Зарадни (Польща), Олексієм Шульгіним (Росія), Вадимом Смахтіном та Едуардом Хайманом (Росія), Дмитром Булатовим (Росія) та tenpoint (Україна).

Навчання безкоштовне та відбуватиметься у форматі щомісячних 4-денних блоків з березня до червня 2013 року.

Кожен блок матиме 2 частини – теоретичну з лекціями та практичну з воркшопами, майстер-класами, обов’язковими домашніми завданнями та презентацією фінального проекту кожного учасника. Лекційна частина буде відкрита для широкої аудиторії за попередньою реєстрацією на сайті НХШ.Практична частина призначена для відібраних на конкурсній основі 25-30 учасників з усієї України.

Ми запрошуємо всіх зацікавлених у історії, теорії та практиці сучасного медіа-арту на відкритий лекторій курсу.

Аплікаційна форма на участь у практичному курсі приймається до 20 лютого 2013 року включно.

Детальна інформація на сайті http://newartschool.org/.

29 червня

Інші дати
Міжнародний день тропіків
На тропічні регіони припадає 40% всієї території світу, приблизно 80% біологічних видів планети, значна частина її мов і культур. У тропіках проживають більше 800 мільйонів чоловік. І хоча тропічні країни досягли значного прогресу, вони, як і раніше, стикаються з різноманітними проблемами.
Розгорнути
Народився Іван Черняховський
(1906, м. Умань, Черкаська область – 1945) – радянський військовий діяч, генерал армії. Командуючий військами 3-го Білоруського фронту.  
Розгорнути
Народився Тадей Маєрський
(1888, м.Львів – 1963) – український композитор, піаніст, педагог. Автор симфонічних, камерно-інструментальних, вокальних творів, музики до вистав.  
Розгорнути
1945 – підписання Договору між СРСР та Чехословаччиною про входження Закарпатської України до складу УРСР
Цікаво відзначити, що підписання цієї угоди відбулося без якої-небудь участі українських дипломатів і представників Закарпатської України, хоча формально текст угоди складався також і українською мовою.  
Ні, цей народ із крові і землі Я не віддам нікому і нізащо! Він мій, він я, він – світ в моїм чолі, Тому життя його і ймення не пропащі. (Микола Вінграновський)
Розгорнути

Новини Дивитися всі