chrome firefox opera safari iexplorer

Нацрада задовольнила лише одну з 23 заявок від Національного радіо

27 грудня 2012 о 13:48

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення України з 23 заявок, поданих Національною радіокомпанією України для Першого каналу Українського радіо, задовольнила лише одну.

Відповідне рішення було ухвалено 26 грудня на засіданні Нацради, повідомляє прес-служба Українського радіо.

«В підсумку засідання з 23 заявок НРКУ Нацрада проголосувала лише за одну в райцентрі Березань Київської області, де не було жодного конкурента. Заявки НРКУ у Вінниці, Житомирі, Івано-Франківську, Тернополі, Черкасах, Чернівцях, Чернігові та інших містах відійшли до медіа-холдингів та їхніх одноликих «шансонів», — йдеться в повідомленні.

Водночас прес-служба інформує, що проводова мережа, на якій працює НРКУ, невпинно скорочується, а УКХ-передавачі, якими досі користується Українське радіо, практично відсутні в наявних на ринках приймачах, насамперед автомобільних. Тому. на їхню думку, цілком природнім було б створення FM-мереж державного радіо.

«Ми виробляємо надзвичайно потрібну суспільству продукцію, яку в такому повному обсязі не запропонувала жодна інша ТРК. Це офіційна інформація про діяльність органів влади, програми про вирішення соціальних проблем, розвиток економіки та демократії, широкий спектр культурологічних, літературних, пізнавальних, освітніх та дитячих програм», — наголосив перший заступник генерального директора НРКУ Анатолій Табаченко.

Як повідомляє Телекритика, для порівняння, радіо «Шансон» отримало десять частот. В той же час, в ході голосування Голова Нацради Віктор Манжосов закликав колег голосувати за «Шансон», оскільки «це вже не той «Шансон», що був раніше, а радіо гарного якісного міського романсу».

Джерело: Укрінформ
Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути