chrome firefox opera safari iexplorer

Семінар з музейного менеджменту “Розширення кола відвідувачів музеїв”

Дата події:01 березня 2012 о 11:00
Місце події:НЦНК «Музей Івана Гончара», вул. Лаврська, 19, м. Київ. Довідка за тел.: (044) 360-90-77, (067) 73-75-347 (Ігор Пошивайло).
Більше про подію:

1 березня 2012 року запрошуємо в Національний центр народної культури «Музей Івана Гончара» на семінар з музейного менеджменту “Розширення кола відвідувачів музеїв”. Спікер – Лія Віттінгем (Лондон, Велика Британія).

Ми всі відчуваємо економічну кризу, стаємо свідками скорочення державного фінансування культури. Для відповіді на ці глобальні виклики музеї мають дієвий інструмент – їхніх відвідувачів. Поглиблюючи знання про наших відвідувачів і налагоджуючи тривалі відносини з ними, можна вибудовувати потужну платформу для захисту і розвитку музеїв, створювати інтерактивні програми і віднаходити альтернативні джерела фінансування.

Семінар ознайомить учасників з поняттям «розвиток аудиторії» (audience development) та проаналізує існуючі концепти цієї сфери, що допоможуть музейним фахівцям налагодити відносини із своїми відвідувачами вдома і закордоном. Практичне заняття дасть розуміння шляхів, якими музеї можуть провести аналіз своїх відвідувачів і стратегічне планування.

«Кеттл Партнершіп» (Kettle Partnership) – британська громадська компанія, яка допомагає мистецьким і культурним організаціям шляхом проведення досліджень, випрацювання стратегій і нового мислення, застосування на практиці знань і досвіду, розвитку міжнародного співробітництва (детальніше – www.kettlepartnership.com).

«Кеттл Партнершіп» працює з Музеєм Івана Гончара над проектом у сфері культурної спадщини «Від дому до дому: ландшафти пам’яті» (Home to Home: Landscapes of Memory) у межах програми обміну менеджерів культури «Тандем: Україна – Молдова – ЄС».

Лія Віттінгем, директор «Кеттл Партнершіп», має досвід роботи в органах державної влади, громадських організаціях, і як волонтер, у культурному секторі. Донедавна вона працювала в Британському кінематографічному інституті над масштабним проектом громадського залучення до кінематографічної спадщини. Нині Лія разом із Культурною групою «Виставковий шлях», що базується в Природничому музеї в Лондоні, працює над проектом «Суперсонік», а також над крос-маркетинговим проектом із розвитку аудиторій для бібліотек і культурних організацій у Брікстоні (південний Лондон).

Семінар відбудеться 1 березня 2012 року з 11 до 16 год.

27 грудня

Інші дати
День пам’яті Мелетія Смотрицького
(1577, Хмельницька область - 1633) — світське ім'я Максим Герасимович, письменник, церковний і освітній діяч, український мовознавець, праці якого вплинули на розвиток східнослов'янських мов. Автор «Граматики слов'янської» (1619), що систематизувала церковнослов'янську мову.
«Не віра робить Русина русином, Поляка поляком, Литвина литвином, а народження і кров руська, польська і литовська». (Мелетій Смотрицький)
Розгорнути
Народився Василь Ємець
(1890, с.Шарівка, Харківська область – 1982) – бандуриста-віртуоза, бандурного майстра, історика, письменника. На своїй бандурі виконував транскрипції творів Бетховена, Чайковського, Дворжака і мріяв поставити її поруч арфи, скрипки, піаніно.
Розгорнути