chrome firefox opera safari iexplorer

Шоста Зимова Країна мрій Різдвяна в козацькому селищі «Мамаєва Слобода»

Дата події:5 та 7 січня 2014 р.
Місце події:"Мамаєва Слобода" (Київ, вул. М. Донця,2)
Більше про подію:

Нова радість стала, яка не бувала. 

Над вертепом звізда ясна світлом засіяла.

Ангели співають, славу й честь звіщають,

На небесі і на землі мир проповідають.

Пані та панове! 5 та 7-го січня 2014 року вже вшосте Олег Скрипка та фестиваль «Країна Мрій», збирають весь добрий люд для зустрічі Головного Свята року, свята Різдва, що відбудеться в козацькому селищі «Мамаєва Слобода».

Велика концертна програма, вертепи та колядки від учасників фестивалю, жива Різдвяна Шопка, святковий ярмарок, майстер-класи від народних майстрів, Зірковий Вертеп, конкурс льодяних фігур, козацький куліш, катання на конях і санчатах та інші зимові розваги для дітей та дорослих, а також різдвяні розважальні заходи. І традиційно тепла атмосфера та Різдвяний настрій, що завжди супроводжують події «Країни Мрій».

Спеціальні Різдвяні Програми на Великій фестивальній сцені для Вас підготували: Олег Скрипка та Лє Гранд Оркестр, «Этна-трыо Троіца»,Фома та Різдвяний Оркестр, «Чоботи з Бугая», «Веселі Вуйки», «Vroda» та багато інших.

Козаки та козачки «Мамаєвої Слободи» в рамках «Країни Мрій» проведуть феєричне дійство «Козацька Коляда». Ви зможете побачити, як козаки верхи на конях, тримаючи звізду, їдуть від хати до хати та колядують. Також «Мамаєва Слобода» запропонує українській громаді майстер-клас із приготування куті. Для цього ми використаємо макітри з макогонами для розтирання маку та автентичні дерев`яні ступи. Кожен бажаючий зможе взяти жменьку пшеничного зерна та власноруч натовкти його в ступі для приготування справжньої куті. За Вашим бажанням в хатах, під тріскіт дров у печі, Ви зможете вивчити стародавні українські колядки та щедрівки.

Фестиваль «Країна Мрій РІЗДВЯНА» має на меті зберігання та розвиток різдвяних традицій, духовне єднання української громади. Створення Нової «Спільноти Мрійників» та тих, хто вірить у дива — чекає на Вас під час Різдвяного фестивалю у вигляді спільної масштабної Коляди.

Ми свято віримо, що ясна зірка встане над нашим рідним краєм та принесе у кожний дім у кожне серце мир, щастя та злагоду.

Шановні Мрійники, приєднуйтесь до Світлого Свята!
Різдво – це час, де мріям нашим жити!

Ми даруєм мир цій хаті

Щасливі будьте і багаті,

Майте волю добру, гожу

Тільки вірте в ласку Божу

Ласка Божа вас спасе

Край і нарід піднесе!