chrome firefox opera safari iexplorer

Спеціальна святкова пропозиція від Київського музею-квартири Павла Тичини

Дата події:19 серпня 2013 о 10:00
Місце події:Музей-квартира Павла Тичини у Києві
Більше про подію:

На малій батьківщині Павла Тичини є ділянка землі, на якій давно, понад 100 років тому, батько поета посадив садок, яким користувалися усі пісківчани. У Павла Тичини в спогадах навіть описано як він, малим, допомагав батькові садити яблуньку. Як батько засумував, коли підвода якусь із щеп зачепила...

Тепер на цьому місті також росте сад. Через більш, ніж 100 років його посадили члени родини Тичин. І є у тому саду яблунька, плоди якої називають «райські яблучка». Коли ця яблунька цвіте — усе село милується її ніжно-рожевими квітами. І стає воістину зрозумілим слово «яблуневоцвітно».

А коли плоди достигають, то їх так багато, що варто поділитися з тими, хто має сентимент до Павла Тичини та його поезій.

Надходив Спас і у помешканні поета завжди пахло яблуками...

З 19 серпня 2013 року, від Спасівського свята, з 10.00 у Музеї-квартирі Павла Тичини буде діяти спеціальна пропозиція (про яку можна довідатися у музеї), за якою кожен з Вас може спробувати тих райських яблучок з саду, який зараз росте на землі, яка прийняла колись та вкорінила молоді яблуньки-щепи, які садив маленький Павлусь разом з своїм батьком — Григорієм Тимофійовичем.

28 травня

Інші дати
Народився Максиміліан Волошин (Кирієнко-Волошин)
(1877, м. Київ – 1932), російський поет і художник українського походження, перекладач. Представник символізму і акмеїзму, в поезії та малярстві відобразив історію та природу Криму.
Припаду я к острым щебням, к серым срывам размытых гор, Причащусь я горькой соли задыхающейся волны, Обовью я чобром, мятой и полынью седой чело. Здравствуй, ты, в весне распятый, мой торжественный Коктебель! (Максиміліан Волошин).
Розгорнути