chrome firefox opera safari iexplorer

Старт проекту «Толерантність»

Дата події:11 жовтня 2013 о 12:00
Місце події:Музей-квартира Павла Тичини
Більше про подію:

Наше суспільство у своєму стрімкому розвитку не залишає без уваги людей, які потребують уваги та підтримки. Таких категорій громадян сьогодні є чимало.

Наш музей, започатковуючи проект «Толерантність», прагне допомогти молодим людям, які зараз перебувають у стадії духовного формування, зрозуміти важливість толернтного ставлення до своїх співвітчизників, які опинилися в ролі людей з обмеженими фізичними можливостями.

Розуміння толерантного ставлення до таких осіб є початком на шляху фомування у кожної людини свідомого бажання прийти на допомогу людям, які опинилися в особливій життєвій ситуації.

Музей-квартира Павла Тичини розробив спеціальну методику роботи в музеї, яка сприяла б формуванню у молодого покоління розуміння особливого фізичного та душевного стану людей, які сьогодні живуть поряд з нами.

11 жовтня 2013 року у Музеї-квартирі Павла Тичини буде проведено 2 екскурсії з циклу «Толерантність» — о 12.00 та о 14.00.

Попередній запис є неодмінною умовою, бо приміщення музею має невелику площу.

Телефон для контактів — 234-43-27, Юлія Коваленко та Валентина Єфімова.

1 жовтня

Інші дати
Адріан Кащенко
1858 –  український письменник. Автор історичних оповідань, повістей і романів («Під Корсунем», «На руїнах Січі» та ін.).
Розгорнути
День ветерана
З метою посилення уваги до потреб і проблем старшого покоління, забезпечення належного та гідного соціального захисту ветеранів, щорічно з 2004 року відзначається національний український «День ветерана».
Розгорнути
Міжнародний день музики
Заснований 1 жовтня 1975 року за рішенням ЮНЕСКО. Одним із ініціаторів установи Міжнародного дня музики є композитор Дмитро Шостакович.
Розгорнути
Народився Валер’ян Поліщук
(1897 – 1937), український письменник, поет, літературний критик, яскравий представник розстріляного Відродження.
«Рости, рости нове покоління, клич за собою друге, ставайте одне одному на плечі й ідіть головою в віки, а я старою розсохою буду під вами, невідомий, розпилений, буду підпирати вас зо всім корінням моїм і ваших предків... Як радісно!»
Розгорнути
Народився Володимир Горовиць
(1903 - 1989) — видатний піаніст ХХ століття, «король королів піанізму».
Розгорнути