chrome firefox opera safari iexplorer

Старт проекту «Толерантність»

Дата події:11 жовтня 2013 о 12:00
Місце події:Музей-квартира Павла Тичини
Більше про подію:

Наше суспільство у своєму стрімкому розвитку не залишає без уваги людей, які потребують уваги та підтримки. Таких категорій громадян сьогодні є чимало.

Наш музей, започатковуючи проект «Толерантність», прагне допомогти молодим людям, які зараз перебувають у стадії духовного формування, зрозуміти важливість толернтного ставлення до своїх співвітчизників, які опинилися в ролі людей з обмеженими фізичними можливостями.

Розуміння толерантного ставлення до таких осіб є початком на шляху фомування у кожної людини свідомого бажання прийти на допомогу людям, які опинилися в особливій життєвій ситуації.

Музей-квартира Павла Тичини розробив спеціальну методику роботи в музеї, яка сприяла б формуванню у молодого покоління розуміння особливого фізичного та душевного стану людей, які сьогодні живуть поряд з нами.

11 жовтня 2013 року у Музеї-квартирі Павла Тичини буде проведено 2 екскурсії з циклу «Толерантність» — о 12.00 та о 14.00.

Попередній запис є неодмінною умовою, бо приміщення музею має невелику площу.

Телефон для контактів — 234-43-27, Юлія Коваленко та Валентина Єфімова.

27 червня

Інші дати
Владіслав Заремба 
1833 –  український композитор, піаніст і педагог. Автор пісень, фортепіанних п’єс (30 вокальних творів на слова Т. Шевченка), збірок музичної літератури для дітей, обробок українських народних пісень («Де ти бродиш, моя доле» та ін.).
Розгорнути
Народився Олександр Сердюк
(1900, с.Бзів Київська область  – 1988) - український актор театру та кіно, режисер, педагог. Найкращі ролі в українському репертуарі - Сава Чалий («Сава Чалий» І.Карпенко-Карий), Мокій («Мина Мазайло» М.Куліш), Командор («Камінний господар» Л.Українка), Богун, Кобза («Богдан Хмельницький, «Загибель ескадри» О.Корнійчука та ін. Зіграв у кінофільмах «Коліївщина», «Прометей», «Назар Стодоля», «Запорожець за Дунаєм», «Українські мелодії», «Доля Марини».  
«Хто хоче бути великим артистом, той не повинен бруднити себе» (Володимир Винниченко)
Розгорнути

Новини Дивитися всі