chrome firefox opera safari iexplorer

Свя-То-Лока у Музеї-квартирі Павла Тичини (Київ)

Дата події:18 травня 2013 о 09:30
Місце події:музей Павла Тичини у м. Києві
Більше про подію:

18 травня 2013 року ми, музей Павла Тичини у м. Києві, оголошуємо Святкову музейну толоку, присвячену Міжнародному дню музеїв! Хоча ця акція й проводитиметься нами вперше, проте має стати щорічною і ми закликаємо всіх охочих приєднатися до нас.

У чому ж сенс толоки? Наш музей унікальний не тільки тим, що тут постійно грає класична музика і звучить поезія, проводяться різноманітні вечори та виставки, започатковано чимало нових акцій, а також чути сміх дітей, які постійно мастер-класять у нашому музейному просторі. Ми незвичні ще й тим, що у нас є внутрішній дворик, у якому за життя відпочивали Павло Тичина, Микола Бажан, пізніше — Павло Загребельний та їх гості. Тут росте той же бузок, ті ж яблуні, що й за їх життя.

Садочок до толоки Ви бачите на світлині. Яким він буде після нашої роботи — побачимо 18 травня о 12.00.

Саме тому ми маємо прибрати цю територію: висадити квіти, пофарбувати стіни, підрізати дерева та багато іншого для того, щоб в подальшому усі наші заходи, куди запрошуємо численних гостей, проходили не в чотирьох стінах, а на свіжому повітрі.

Чого ми чекаємо від вас? — Бажання долучитись до нашої
незвичної акції, допомогти чим можете. І звісно, принести свій хороший настрій, який помножиться на позитивні емоції від нашої спільної толоки!

Що пропонуємо ми? Перш за все, звісно ж, роботу на свіжому повітрі: обсяги назвемо, матеріали видамо – байдикувати просто не буде коли! Впоратися з будь-яким проблемами та питаннями вам допомагатимуть наші співробітники-організатори.

Що обіцяємо ми? Кожному забезпечити робочий інвентар, обсяг робіт, хороший настрій, смачний пікнік.

Чого очікуємо від Вас? Хорошого настрою, бажання підтримати Музей та висадити свою квітку на нашому подвір"ї. Якщо прийдете із своїм інвентарем — не будемо заперечувати. Якщо прийдете просто з хорошим настроєм розділити з нами наше свято — будемо раді.

Під час цього заходу ми проведемо кілька конкурсів, а переможці отримають смачні призи від наших партнерів.

Ведучий нашої толоки — Євген Нищук, український актор театру та кіно, заслужений артист України, актор театру «Сузір’я».

Нас пригощатимуть:
«Галицький струдель» — бульйон, канапки та штруделі для переможців конкурсу.
ТМ «Куликівська» — м’ясо та ковбаса для учасників толоки;
ТМ «Аптека щастя» — ду-у-у-у-у-же смачна випічка.

Нас забезпечуватимуть роботою та інвентарем:
Interiors international, юридична компанія «Мельник та партнери» — інструмент для наших «трудяг»
Квіткова галерея «Ваза» — квіти, садовий інвентар та горщики для висадки квітів.

Нас розважатимуть:
гурт «ТаТура».

Про нас розповідатимуть:
інформаційна агенція «ПРО»;
радіо «Промінь»;
портал «Музейний простір».

Будемо раді тим, хто іще зголоситься бути нашим інформаційним партнером. Неодмінно додамо їх до цього переліку.

Початок роботи — о 9.30. За півтори години (близько 11.00) наша згуртована громада встигне усе зробити і наприкінці усіх чекає смачне частування, щоб усі могли продовжити день, сповнений планами. А у цей день буде багато цікавих та важливих подій!

Хто виявить бажання затриматися і попрацювати довше — роботи вистачить для усіх.

Як долучитися до толоки? Треба обов’язково (!!!) зателефонувати й записатися до трудового загону (бо ми повинні знати — скільки інвентаря нам потрібно) і дізнатися детальну інформацію за тел.: 234-43-27.

Вам усе розкажуть Юлія, Тетяна, Валентина чи Ганнуся.

1 жовтня

Інші дати
Адріан Кащенко
1858 –  український письменник. Автор історичних оповідань, повістей і романів («Під Корсунем», «На руїнах Січі» та ін.).
Розгорнути
День ветерана
З метою посилення уваги до потреб і проблем старшого покоління, забезпечення належного та гідного соціального захисту ветеранів, щорічно з 2004 року відзначається національний український «День ветерана».
Розгорнути
Міжнародний день музики
Заснований 1 жовтня 1975 року за рішенням ЮНЕСКО. Одним із ініціаторів установи Міжнародного дня музики є композитор Дмитро Шостакович.
Розгорнути
Народився Валер’ян Поліщук
(1897 – 1937), український письменник, поет, літературний критик, яскравий представник розстріляного Відродження.
«Рости, рости нове покоління, клич за собою друге, ставайте одне одному на плечі й ідіть головою в віки, а я старою розсохою буду під вами, невідомий, розпилений, буду підпирати вас зо всім корінням моїм і ваших предків... Як радісно!»
Розгорнути
Народився Володимир Горовиць
(1903 - 1989) — видатний піаніст ХХ століття, «король королів піанізму».
Розгорнути