chrome firefox opera safari iexplorer

«Свято хліба» у музеї Пирогів

Дата події:6-7 жовтня 2012р.
Місце події:Національний музей народної архітектури та побуту України (с. Пирогів) - Їхати тролейбусом № 11 від ст. м. «Виставковий центр», маршрутними таксі №№ 172(3), 156, 56-к.
Більше про подію:

Національний музей народної архітектури та побуту України запрошує киян та гостей міста на «Свято хліба», яке відбудеться 6-7 жовтня 2012р. з 12.00 до 16.00 години на «Співочому полі».

Хліб здавна вважався символом святості, символом радості, щастя, здоров' я та багатства. Із хлібом зустрічали новонароджене дитя, з хлібом вітали і породіллю. Пізніше з хлібом виряджали дитя до Христа, а коли підросте, то з хлібом виряджали й до школи. З хлібом одружували молодих, хлібом благословляли батьки дітей до шлюбу.

У програмі свята:

  • На сцені «Співочого поля» Вас чекає презентація української обрядової випічки від учасників свята
  • На святі виступатимуть кращі аматорські фольклорні колективи з Київщини, Кіровоградщини, Вінниччини та інші., у виконанні яких будуть виконані різні обрядові пісні та дійства із залученням хліба.
  • Ви зможете взяти участь у різноманітних дегустація хлібобулочни х виробів, тематичних забавах для дорослих та дітей.
  • Крім того, на Співочому полі буде організовано виставку-продаж хліба, обрядової випічки та різних хлібобулочних виробів.
  • На святі можна буде придбати різноманітні предмети обрядової культури (форми для випічки, кераміку,обрядове гаптування)

У ці чудові осінні дні Ви зможете гарно відпочити у Музеї, на фоні мальовничих краєвидів.

За інформацією адміністрації Музею

20 квітня

Інші дати
Павло Луспекаєв
1927 –  кіноактор. Знімався в фільмах: роль Верещагіна («Біле сонце пустелі»), «Республіка ШКІД», «Піднята цілина», «Вся королівська рать».
Розгорнути
Ґео (Юрій) Шкурупій 
1903 – український прозаїк, поет, представник напрямку панфутуризм; редактор, кіносценарист.
Розгорнути
 Володимир Шульгін 
1894 – студентський діяч, син Якова Шульгіна, організатор і керівник Української Студентської Громади в Києві. Загинув у бою під Крутами.
Розгорнути