chrome firefox opera safari iexplorer

Цикл новорічно-різдвяних акцій у музеї-квартирі Павла Тичини

Дата події:19 грудня 2012р.-19 січня 2013р.
Місце події:столичний Літературно-меморіальний музей-квартира Павла Тичини
Більше про подію:

У столичному Літературно-меморіальному музеї-квартирі Павла Тичини розпочався цикл новорічно-різдвяних акцій, покликаних відродити традиції щедрості та меценатства.

Днями в музеї відбулося спільне прикрашання ялинки, подарованої меценатами — батьками спеціалізованої київської школи № 155. Учні сьомого класу спеціально до акції підготували власноруч зроблені прикраси, якими вбрали ялинку. До речі, саме діти стали першими, хто вирішив підтримати тичинівський колектив. Вони зібрали якісні дитячі книжки, журнали, а також різноманітні іграшки, щоб кожен маленький відвідувач Музею-квартири Павла Тичини з 19 грудня 2012 року по 19 січня 2013 року міг одержати свій подарунок. Таким чином цей шляхетний порух душі наших дітей переходить з старого року – в новий і це символізує їх духовне зростання й змужніння.

Ініціатива дітей вилилася в окрему акцію музею — «Обміняй екскурсійний квиток на подарунок до Нового року й Різдва». Стати учасником цієї акції може будь-який відвідувач музею за умови не лише відвідання музею, а й участі в екскурсії, пізнанні нового.

Тетяна Сосновська, директорка Літературно-меморіального музею-квартири Павла Тичини так прокоментувала акцію: «Новорічній різдвяні свята — це особлива пора, коли кожен поринає у світ дитинства. Наші мрії й сподівання, здається, одержують нову історію, ми віримо, що все може справдитися. Можливо, коли ми в дорослому віці даруємо один одному на свята маленькі несподіванки, нам здається, що наші найбільші й найвагоміші мрії так само реалізуються. Саме тому зимові свята мають таку особливу атмосферу тепла й казки».

Отож, з 19 грудня 2012 року по 19 січня 2013 року (як цікаво – рівно один місяць) Ви можете завітати до Київського Музею-квартири Павла Тичини, послухати разом зі своєю малечею інтерактивну екскурсію і наприкінці свого перебування в затишному помешканні відомого поета обрати подарунок під музейною ялинкою, який найбільше сподобається Вашій дитині. А це можуть бути іграшки, книги, олівці, кольоровий папір та інші цікаві для дітей речі. Якщо Ви завітаєте самі – не біда. Оберете подарунок для себе, який нагадуватиме Вам водночас і дитинство, і час, проведений у музеї.

Зупиніться на мить! Зустріньте разом з нами свято, під час якого здійснюються найпотаємніші мрії! Будьте радісними і щасливими!

29 червня

Інші дати
Міжнародний день тропіків
На тропічні регіони припадає 40% всієї території світу, приблизно 80% біологічних видів планети, значна частина її мов і культур. У тропіках проживають більше 800 мільйонів чоловік. І хоча тропічні країни досягли значного прогресу, вони, як і раніше, стикаються з різноманітними проблемами.
Розгорнути
Народився Іван Черняховський
(1906, м. Умань, Черкаська область – 1945) – радянський військовий діяч, генерал армії. Командуючий військами 3-го Білоруського фронту.  
Розгорнути
Народився Тадей Маєрський
(1888, м.Львів – 1963) – український композитор, піаніст, педагог. Автор симфонічних, камерно-інструментальних, вокальних творів, музики до вистав.  
Розгорнути
1945 – підписання Договору між СРСР та Чехословаччиною про входження Закарпатської України до складу УРСР
Цікаво відзначити, що підписання цієї угоди відбулося без якої-небудь участі українських дипломатів і представників Закарпатської України, хоча формально текст угоди складався також і українською мовою.  
Ні, цей народ із крові і землі Я не віддам нікому і нізащо! Він мій, він я, він – світ в моїм чолі, Тому життя його і ймення не пропащі. (Микола Вінграновський)
Розгорнути

Новини Дивитися всі