chrome firefox opera safari iexplorer

VII Lviv Fashion Week

Дата події:30 березня - 3 квітня 2011
Місце події:Львів, виставковий центр «Shuvar-Expo» (вул. Хуторівка, 4б).
Більше про подію:

30 березня — 3 квітня 2011 р. у Львові пройде сьомий Львівський тиждень моди / Lviv Fashion Week сезону осінь/зима 2011—2012. Як і минулого року, під час проведення LFW відбудеться чимало уже традиційних акцій та нові проекти.

Lviv Fashion Week відбуватиметься на різних локаціях, основним майданчиком стане виставковий центр «Shuvar-Expo» (вул. Хуторівка, 4б).

9 березня у клубі «Rafinad People» о 12.00 для ЗМІ відбудеться прес-конференція, у якій візьмуть участь організатори Lviv Fashion Week — Петро Нестеренко-Ланько, Дарія Янковська, Олександр Плащенко.

Нагадаємо, перший Львівський тиждень моди тривав два дні — 8-9 березня, за два дні «фешину» «засвітилося» 18 молодих дизайнерів. Колекції презентували в два етапи: спочатку молоді дизайнери, потім — імениті. Серед «нових» імен — Володимир Кондрашов, Юлія Лехів, Наталя Мусієнко, Тетяна Даманська, Олена Болдирєва та Олена Стецик, Уляна Барабаш, Світлана Микитюк, Соломія Яцентюк, Юлія Тушницька, Ірина Гринчук та інші.

Джерело: zaxid.net

29 червня

Інші дати
Міжнародний день тропіків
На тропічні регіони припадає 40% всієї території світу, приблизно 80% біологічних видів планети, значна частина її мов і культур. У тропіках проживають більше 800 мільйонів чоловік. І хоча тропічні країни досягли значного прогресу, вони, як і раніше, стикаються з різноманітними проблемами.
Розгорнути
Народився Іван Черняховський
(1906, м. Умань, Черкаська область – 1945) – радянський військовий діяч, генерал армії. Командуючий військами 3-го Білоруського фронту.  
Розгорнути
Народився Тадей Маєрський
(1888, м.Львів – 1963) – український композитор, піаніст, педагог. Автор симфонічних, камерно-інструментальних, вокальних творів, музики до вистав.  
Розгорнути
1945 – підписання Договору між СРСР та Чехословаччиною про входження Закарпатської України до складу УРСР
Цікаво відзначити, що підписання цієї угоди відбулося без якої-небудь участі українських дипломатів і представників Закарпатської України, хоча формально текст угоди складався також і українською мовою.  
Ні, цей народ із крові і землі Я не віддам нікому і нізащо! Він мій, він я, він – світ в моїм чолі, Тому життя його і ймення не пропащі. (Микола Вінграновський)
Розгорнути

Новини Дивитися всі