chrome firefox opera safari iexplorer

У «Музеї-читальні» — Павло Тичина

Дата події:1-30 вересня 2013 р.
Місце події:Музей-квартира П. Тичини
Більше про подію:

Вересень — місяць активного відвідування музею, бо саме на початку навчального року 11-класники вивчають творчість Павла Тичини.

Вересень — місяць, коли вже 46 років згадують про Павла Тичину в минулому часі.

Вересень — місяць, коли музей після літнього затишшя наповнюється голосами відвідувачів та поринає у вир активного музейного життя аж до червня наступного року.

Вересень — місяць , коли ми збираємо плоди Тичинівського саду.

Саме тому у вересні 2013 гору у «Музеї-читальні» гостюватиме Павло Тичини, тобто, книги з його віршами, спогадами про нього, кртичними нарисами, відгуками про поетову творчість.

Будь-хто з наших читачів зможе провестиу музеї стільки часу, скільки того потребує його необхідність, щоб прочитати літературнознавчі розвідки науковців діаспопи про поета, переглянути книги його поезій.

Весь цей місяць у музеї лунатиме голос поета чи записи його віршів, що створить особливу атмосферу відчуття йогопостійної присутності.

Акція — соціальна.

Взяти участь у ній можна ЩОДНЯ з 1 до 30 вересня 2013 року, з 10.00 до 19.00.

28 червня

Інші дати
Народилася Галина Вігурська
(1909, с. Юлинці Вінницької обл. - 1990) -  українська письменниця. Перекладала з білоруської, польської, російської мов (твори Якуба Коласа, В. Бикова, П. Бровки).
Розгорнути
Народився Андрій Роміцин
(1909, с. Труфанівська, Росія - 1990) -  український кінознавець. Кандидат мистецтвознавства. Твори: "Кіно і сучасність", "Мистецтво екрана", "Життя та герої екрана".
Розгорнути
27 — 28 червня 1663 р. – Чорна рада у Ніжині
загальна козацька рада, яка збиралася для вирішення стратегічних птань, коли між старшинами не було одностайності. Рада була скликана для обрання гетьмана Лівобережної України. В 1663 році після зречення Юрія Хмельницького в Україні розпочався період громадянської війни ( «Руїна»). Чорна рада 1663 року обрала гетьманом Івана Брюховецького. Участь у Чорній раді брали не тільки козаки,  але селяни і міщани – «чернь», які також мали право голосу.  
Тече вода в синє море, Та не витікає, Шука козак свою долю, А долі немає. (Тарас Шевченко)
Розгорнути
Битва під Берестечком (28 червня – 10 липня 1651)
найбільший бій Хмельниччини, який вібувся між Військом Запорізьким під командуванням Богдана Хмельницького спільно з союзним йому кримськотатарським військом та армією Речі Посополитої.
Розгорнути

Новини Дивитися всі