chrome firefox opera safari iexplorer

V Міжнародний дитячий фестиваль театрального мистецтва «Птах», Закарпаття

Дата події:6-8 травня 2011 р.
Місце події:с. Нижнє Селище Хустського району Закарпатської обл.
Більше про подію:

Різні напрямки театрального мистецтва презентуватимуть творчі колективи з України та сусідніх держав.

Як повідомили організатори, свято традиційно проходитиме у с. Нижнє Селище Хустського району. Програма фестивалю передбачає безліч цікавинок.

Свою творчість представлятимуть дитячі театральні студії «Чіга-Біга» (с. Нижнє Селище), «Гора» (м. Івано-Франківськ), експериментальний театр «Студія-22» (м. Євпаторія), театр танцю «Леліо» (м. Київ), літературно-музичний дует «Подорож» (м. Чернігів та м. Рівне) тощо.

Для гостей свята організатори проведуть майстер-класи з традиційних танців під живий супровід «Гудаків» Закарпаття, Угорщини, Румунії, циркової майстерності (майстри з Гамбурга, Німеччина), майстерні з лозоплетіння, роботи з глиною, виготовлення ляльок-мотанок, прикрас з пластику та металу, а також розважальна програма з інтерактивними іграми, вогняним шоу, показом короткометражних фільмів та вечірками під відкритим небом з найкращими DJ-ми України.

Під час фестивалю триватиме акція «Діти-дітям» по збору коштів для дітей хворих на цукровий діабет (в межах програми благодійного фонду «Серце до серця»). Для цього відкриють виставку-продаж виробів, виготовлених гуртківцями Хустського районного центру позашкільної роботи.

Джерело: zaxid.net

28 червня

Інші дати
Народилася Галина Вігурська
(1909, с. Юлинці Вінницької обл. - 1990) -  українська письменниця. Перекладала з білоруської, польської, російської мов (твори Якуба Коласа, В. Бикова, П. Бровки).
Розгорнути
Народився Андрій Роміцин
(1909, с. Труфанівська, Росія - 1990) -  український кінознавець. Кандидат мистецтвознавства. Твори: "Кіно і сучасність", "Мистецтво екрана", "Життя та герої екрана".
Розгорнути
27 — 28 червня 1663 р. – Чорна рада у Ніжині
загальна козацька рада, яка збиралася для вирішення стратегічних птань, коли між старшинами не було одностайності. Рада була скликана для обрання гетьмана Лівобережної України. В 1663 році після зречення Юрія Хмельницького в Україні розпочався період громадянської війни ( «Руїна»). Чорна рада 1663 року обрала гетьманом Івана Брюховецького. Участь у Чорній раді брали не тільки козаки,  але селяни і міщани – «чернь», які також мали право голосу.  
Тече вода в синє море, Та не витікає, Шука козак свою долю, А долі немає. (Тарас Шевченко)
Розгорнути
Битва під Берестечком (28 червня – 10 липня 1651)
найбільший бій Хмельниччини, який вібувся між Військом Запорізьким під командуванням Богдана Хмельницького спільно з союзним йому кримськотатарським військом та армією Речі Посополитої.
Розгорнути

Новини Дивитися всі