chrome firefox opera safari iexplorer

V Міжнародний дитячий фестиваль театрального мистецтва «Птах», Закарпаття

Дата події:6-8 травня 2011 р.
Місце події:с. Нижнє Селище Хустського району Закарпатської обл.
Більше про подію:

Різні напрямки театрального мистецтва презентуватимуть творчі колективи з України та сусідніх держав.

Як повідомили організатори, свято традиційно проходитиме у с. Нижнє Селище Хустського району. Програма фестивалю передбачає безліч цікавинок.

Свою творчість представлятимуть дитячі театральні студії «Чіга-Біга» (с. Нижнє Селище), «Гора» (м. Івано-Франківськ), експериментальний театр «Студія-22» (м. Євпаторія), театр танцю «Леліо» (м. Київ), літературно-музичний дует «Подорож» (м. Чернігів та м. Рівне) тощо.

Для гостей свята організатори проведуть майстер-класи з традиційних танців під живий супровід «Гудаків» Закарпаття, Угорщини, Румунії, циркової майстерності (майстри з Гамбурга, Німеччина), майстерні з лозоплетіння, роботи з глиною, виготовлення ляльок-мотанок, прикрас з пластику та металу, а також розважальна програма з інтерактивними іграми, вогняним шоу, показом короткометражних фільмів та вечірками під відкритим небом з найкращими DJ-ми України.

Під час фестивалю триватиме акція «Діти-дітям» по збору коштів для дітей хворих на цукровий діабет (в межах програми благодійного фонду «Серце до серця»). Для цього відкриють виставку-продаж виробів, виготовлених гуртківцями Хустського районного центру позашкільної роботи.

Джерело: zaxid.net

28 травня

Інші дати
Народився Максиміліан Волошин (Кирієнко-Волошин)
(1877, м. Київ – 1932), російський поет і художник українського походження, перекладач. Представник символізму і акмеїзму, в поезії та малярстві відобразив історію та природу Криму.
Припаду я к острым щебням, к серым срывам размытых гор, Причащусь я горькой соли задыхающейся волны, Обовью я чобром, мятой и полынью седой чело. Здравствуй, ты, в весне распятый, мой торжественный Коктебель! (Максиміліан Волошин).
Розгорнути