chrome firefox opera safari iexplorer

V Міжнародний еко-фестиваль «Трипільське коло. Парад стихій»

Дата події:28 червня-1 липня 2012 р.
Місце події:м. Ржищев Київської області
Більше про подію:

Програма V міжнародного еко-фестивалю «Трипільське коло. Парад стихій» обіцяє бути насиченою і різноманітною — дві сцени, більше 30 творчих майданчиків на 17 га фестивального простору, чисте повітря та енергетика Радості, Краси і Творчості.

Як повідомили організатори, музичну атмосферу фестивалю будуть створювати відомі в Україні та світі співаки, музиканти та групи, що представляють world music, folk rock, ethno jazz.

Зокрема, на великій сцені виступлять Illaria, групи «Mad Heads», «AtmAsfera», «Тартак», Osimira, характерники фолк-року Kozak System, фолк-дотепники «ДримбаДаДзига» та інші.

Цього року на фестивалі буде більше 30 майданчиків — територій, де практично реалізуються принципи об'єднання, втілення в життя творчих концепцій і стратегічного розвитку фестивалю.

«Трипільське коло» — це фестиваль фестивалів, який об'єднує різні ініціативи, серед яких:

  • Фестиваль стародавніх ударних і обертоновий інструментів — Archaic Trance Fest;
  • Фестиваль мистецтва вогню — «Круг Вогню. Strobos Fire Fest», під час якого можна буде не лише побачити показові денні та вечірні виступи театрів вогню «Проти ночі», «Staff Family», соло артистів, вільні виступи вогняних людей і фаєр-батли , а й повчитися цієї майстерності;
  • III Міжнародний етнографічний фестиваль «Жнива 2012 — Толока», покликаний об'єднати всіх відвідувачів фестивалю спільною роботою;
  • Літературний фестиваль «Трипільське Літ'О» — творчий і комунікаційний майданчик між авторами, читачами і книговидавцями, який покликаний об'єднати різні аудиторії та залучити нових людей до давньої і одночасно сучасної традиції читання;
  • Однією з головних є Екологічний майданчик, присвячений цього року людині майбутнього, представнику нової формації людей, які відмовилися від споживчої філософії. Еко-дискусії, лекції, майстер-класи, еко-презентації та тепле спілкування людей, об'єднаних прогресивними еко-ідеями, наблизять до розуміння того, як повернути гармонію людини й природи, як, не розгубивши досягнень теперішнього часу, повернутися до витоків родової мудрості.

28 червня

Інші дати
Народилася Галина Вігурська
(1909, с. Юлинці Вінницької обл. - 1990) -  українська письменниця. Перекладала з білоруської, польської, російської мов (твори Якуба Коласа, В. Бикова, П. Бровки).
Розгорнути
Народився Андрій Роміцин
(1909, с. Труфанівська, Росія - 1990) -  український кінознавець. Кандидат мистецтвознавства. Твори: "Кіно і сучасність", "Мистецтво екрана", "Життя та герої екрана".
Розгорнути
27 — 28 червня 1663 р. – Чорна рада у Ніжині
загальна козацька рада, яка збиралася для вирішення стратегічних птань, коли між старшинами не було одностайності. Рада була скликана для обрання гетьмана Лівобережної України. В 1663 році після зречення Юрія Хмельницького в Україні розпочався період громадянської війни ( «Руїна»). Чорна рада 1663 року обрала гетьманом Івана Брюховецького. Участь у Чорній раді брали не тільки козаки,  але селяни і міщани – «чернь», які також мали право голосу.  
Тече вода в синє море, Та не витікає, Шука козак свою долю, А долі немає. (Тарас Шевченко)
Розгорнути
Битва під Берестечком (28 червня – 10 липня 1651)
найбільший бій Хмельниччини, який вібувся між Військом Запорізьким під командуванням Богдана Хмельницького спільно з союзним йому кримськотатарським військом та армією Речі Посополитої.
Розгорнути

Новини Дивитися всі