chrome firefox opera safari iexplorer

V міжнародний рок-фестиваль «Славське Рок»

Дата події:29-31 липня 2011 р.
Місце події: смт. Славське, Сколівський район, Львівська обл.
Більше про подію:

«Славське Рок» 2011 року вже вп’яте влаштує свято для меломанів. В 2011 році 3 дні найкращої рок-музики відбудуться з 29 по 31 липня. З того часу, як фестиваль вперше відбувся у 2007 році, на наших сценах виступили майже 80-т гуртів, серед яких команди з Польщі, Німеччини, Латвії, Туреччини, Великої Британії, Угорщини, Білорусі, Швеції, Чехії, Італії, найкращі українські рок-гурти, а також багато молодих вітчизняних команд, для яких фестиваль став кроком у майбутнє.

Нас відвідали більше 25 тис. людей, багато спеціальних закордонних гостей, українські режисери, продюсери, кінематографісти, художники, письменники. Ювілейний фестиваль узагальнить все найкраще, що було напрацьовано протягом попередніх чотирьох років.

За час існування «Славське Рок» заробив собі репутацію одного з найкращих фестивалів України. Ми робимо акцент на музичній програмі, але, в той же час не менше уваги приділяємо мистецькій, екологічній та спортивній складовим. Наша ідея полягає в об’єднанні активної, позитивно налаштованої, творчої молоді під гаслом «Я люблю Карпати».

Програма рок-фестивалю «Славське Рок» 2011:

Цього року музична програма буде представлена двома сценами – Денною та Вечірньою.

Line-up Вечірньої (головної) сцени

«Тартак» – найвпізнаваніша хіп-хоп команда України. Свій стиль виконання учасники гурту визначають також як рок, альтернатива, репкор. На їх рахунку 7 альбомів, а також збірки реміксів, сингли. В 1997-му «Тартак» переміг на «Червоній Руті», після чого почався їх тур Україною, і ще до виходу першого альбому пісні «Тартака» знали напам’ять. «Мозок гурту», Сашко Положинський, відомий активною політичною громадською позицією, про яку свідчать тексти його пісень та публічні виступи. Яскравим прикладом є пісня «Я не хочу», яка стала неофіційним гімном Помаранчевої революції.

«Піккардійська Терція» - а-капельна формація, що поєднує у своїй музиці поп, рок, класику, фольк, джаз, кантрі, духовну музику, рок-н-рол та блюз. Їх творчість називають інтелектуальною, такою, що виховує в аудиторії хороший смак. Колектив утворився в 1992-му і за майже 20-річну історію став переможцем багатьох українських фестивалів, тричі представляв Україну на міжнародному фестивалі акапельного співу Vokal Total в Мюнхені. В активі гурту є пісні 12-ма мовами. Музикантів добре знають у Європі, Америці та Далекій Азії.

Sztywny Pal Azji – польський рок-гурт, популярний наприкінці ’80-их – на початку ’90-их років. Популярність здобули у 1986-му під час фестивалю Jarocin Festival. У музиці поєднують панк-рок, реггі і поп. В ’90-их гурт тимчасово розпався, але в 2007-му повернувся на сцену з новим натхненням, вокалістом та платівкою.

Los Colorados – тернопільська команда, що здобула світову славу, виконавши кавер на пісню Кеті Пері Hot & Cold. Кількість переглядів відео їхнього каверу на YouTube сягнула 3,5 млн, що є найвищим результатом серед української музичної індустрії. Кавер показали у відомій в США розважальній програмі Ellen DeGeneres Show. Пізніше відео помітила й сама Кеті Пері: вона розмістила ролик у своєму блозі з підписом «inspired» (з англ. «надихає»).Самі Los Colorados свій стиль виконання називають агро-рок, оскільки більшість їх пісень присвячена агро-тематиці.

«ДримбаДаДзиґа» - один з найпотужніших фольк-рокових гуртів України на чолі з неперевершеною вокалісткою Інною Прокопчук вже вдруге стане учасником «Славське Рок». Вперше «ДримбаДаДзиґа» виступала на фестивалі у 2007 році, тоді ж був записаний їх дебютний альбом «Славське Rock 2007 Live». Команда відіграла на багатьох вітчизняних рок- та етно-фестивалях, а також представляла Україну на закордонних фестивалях, найяскравішим серед яких став виступ на «Przystanek Woodstok» у Польщі.

Jack O'Lantern – андерграундний львівський гурт, сформований у 1993-му. Грали на багатьох фестивалях як в Україні так і за кордоном. Раніше у виконанні Jack O’Lentern тяжіли до арт-року. Зараз їх музика це – софт-рок, джаз, фанк-рок. У 2003-му гурт вирішив взяти творчу паузу, але з минулого року знову продовжив музичну активність.

WashingTones – молода команда, що стрімко та впевнено розвивається і чітко бачить свій напрямок. Гурт сформувався у 2008-му, але за свою недовготривалу історію встиг зіграти багато концертів та виступити на декількох рок-фестивалях. Співають трьома мовами. Основна – англійська. Славу здобули завдяки відео на пісню «Dr.House».

Line-up Денної (малої) сцени

Організатори фестивалю отримали 185 заявок від молодих та досвідчених українських і закордонних гуртів, які висловили бажання виступати на Денній сцені. За допомогою компетентного журі та голосування ми обрали 9 найкращих команд, які виступатимуть на фестивалі. Ще один, 10-й гурт оберуть наші прихильники на офіційних сторінках фестивалю у Facebook та ВКонтакті шляхом голосування. Отже, на Денній сцені цього року виступатимуть: «Тринадцять», SWEETLO, «Медовий полин», «АКК», «Ренесанс», Minamorali (ех-Dоріан Грей), Vivienne Mort, Dumb Surgeon, «Орган!к».

«Славське Рок» піклується про чистоту навколишнього середовища і, зокрема, Карпатських гір. Тому щороку ми розробляємо екологічну програму. Цього року фестиваль оголосив конкурс ідей для екологічної програми. Кращі ідеї будуть втілені на фестивалі, а автор найцікавішої з них поїде на «Славське Рок» в якості керівника екологічної програми. Свої екологічні ініціативи слід надсилати Катерині Дідковській на e-mail didkovskakd@gmail.com.

Також, на фестивалі буде і мистецька програма 2011 де в суботу та неділю працюватимуть наступні майстер-класи:
• дитячі майстерні з виготовлення сувенірів на згадку про фест
• гончарний майстер-клас
• тимчасові татуювання
• і ще багато цікавого

Джерело: thisisukraine

31 жовтня

Інші дати
Міжнародний день Чорного моря
Це свято відзначається в день, коли в 1996 році шість причорноморських країн - Болгарія, Румунія, Туреччина, Грузія, Росія і Україна - підписали Стратегічний план дій з реабілітації і захисту Чорного моря.
Розгорнути
Народився Михайло Злобинець (кобзар Домонтович)
(1883, м. Золотоноша, Черкаська область – 1933 ?) – культурно-освітній діяч, поет, бандурист. Організатор та керівник ансамблю бандуристів, майстер з виготовлення бандур. Автор «Самовчителя гри на кобзі або бандурі», збірника творів для бандури.
Розгорнути
Народився Микола Кибальчич
(1853, м. Короп, Чернігівська область - 1881) – винахідник і революціонер-народник. Автор схеми першого у світі реактивного літального апарату. Страчений за співучасть у замаху на імператора Олександра II.
Розгорнути