chrome firefox opera safari iexplorer

Вечір пам’яті Вячеслава Чорновола

Дата події:24 березня 2011 о 18:00
Місце події:Київ, вул. Гончара 33 (конференц-зала)
Більше про подію:

Спочатку рідна сестра Вячеслава Максимовича, Валентина Максимівна Плахотнюк проведе невеличку, але дуже цікаву та захоплюючу екскурсію в кабінеті-музеї В. Чорновола, під час якої розповість про молоді роки, навчання, часи заслання Вячеслава Максимовича, продемонструє архівні фото та унікальні друковані матеріали.

Після екскурсії відбудеться дискусія, під час якої кожен охочий зможе задати свої питання людям, які йшли разом по життю із В.Чорноволом.

На завершення вечору, відбудеться показ документально-художнього фільму «Той, що пробудив кам’яну державу» про Вячеслава Чорновола.

Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у Вечорі пам’яті та віддати шану видатному українцю, для якого Україна завжди була понад усе!

29 червня

Інші дати
Міжнародний день тропіків
На тропічні регіони припадає 40% всієї території світу, приблизно 80% біологічних видів планети, значна частина її мов і культур. У тропіках проживають більше 800 мільйонів чоловік. І хоча тропічні країни досягли значного прогресу, вони, як і раніше, стикаються з різноманітними проблемами.
Розгорнути
Народився Іван Черняховський
(1906, м. Умань, Черкаська область – 1945) – радянський військовий діяч, генерал армії. Командуючий військами 3-го Білоруського фронту.  
Розгорнути
Народився Тадей Маєрський
(1888, м.Львів – 1963) – український композитор, піаніст, педагог. Автор симфонічних, камерно-інструментальних, вокальних творів, музики до вистав.  
Розгорнути
1945 – підписання Договору між СРСР та Чехословаччиною про входження Закарпатської України до складу УРСР
Цікаво відзначити, що підписання цієї угоди відбулося без якої-небудь участі українських дипломатів і представників Закарпатської України, хоча формально текст угоди складався також і українською мовою.  
Ні, цей народ із крові і землі Я не віддам нікому і нізащо! Він мій, він я, він – світ в моїм чолі, Тому життя його і ймення не пропащі. (Микола Вінграновський)
Розгорнути

Новини Дивитися всі