chrome firefox opera safari iexplorer

Велика презентація лицарського гонору та зброї на честь характерника козака Мамая

Дата події:09 травня 2013 о 12:00
Місце події:ярмарковий майдан «Мамаєвої Слободи» (вул. М. Донця,2)
Більше про подію:

Панове товариство, козаки з «Мамаєвої Слободи» запрошують Вас та Ваші родини згадати свій давній лицарський родовід. Наші прадіди були Запорозькими козаками, одними із найзавзятіших та найуславленіших воїнів доби середньовіччя.

Тож запрошуємо Вас, під шелест гордих козацьких малинових стягів, на віч переконатись, що козацькому роду таки нема переводу.

Тільки для Вас козаки «Мамаєвої Слободи» під орудою Наказного отамана Олега Юрчишина здійснять велику презентацію лицарського гонору та зброї на честь характерника козака Мамая.

Наші Слобідські козаки під орудою Наказного отамана Олега Юрчишина, котрий є Президентом «Об`єднаної Ліги професійних кінних каскадерів» побували практично у всіх країнах Європи, а також в Туреччині, Індонезії, Саудівській Аравії. Майстерність Олега Юрчишина та його козаків, насправді є неперевершеною. Гордим козацьким стягам аплодувала навіть сама Її Величність королева Великобританії Єлизавета ІІ, адже отаман Олег Юрчишин зі своїми козаками був біля стін Букінгемського палацу понад десять разів.

Початок заходу 9 травня 2013 року на ярмарковому майдані «Мамаєвої Слободи» о 12-00.

В програмі заходу:

— Урочиста демонстрація козацьких бойових стягів

— Бій верхи на конях козацького підрозділу із хижими ординцями

— Шаблювання – майстер-клас із фехтування на шаблях

— Козацькі забави (стрільба з лука, вправи з батогом)

— Виступи фольклорних колективів та майстер-клас із народного танцю

— Ярмарок народних майстрів

— Козацький куліш

— Катання верхи на конях та возах спільно з козаками

— Запис до «Козацької Лицарської школи Характерника Мамая»

— На садибах будуть проходити майстер-класи із ковальства, ляльки-мотанки, писанкарства, свічникарства

Для бажаючих забронювати столик в «Шинку — коса над чаркою» тел...: 044-361-98-48; 066-091-12-79, або ж замовити екскурсію, тел: 066-091-10-76. Електронна адреса: mamayevasloboda@gmail.com
«Ой полети, галко, ой полети, чорна, да й на Січ риби їсти; Ой принеси, галко, ой принеси, чорна, від Кошового вісті…»

6 травня

Інші дати
Народився Лев Каплан
(1899, м. Могилів-Подільський - 1972) - український художник, графік реалістичного напряму. Автор числених плакатів, ілюстрацій до книжок, карикатур.
"Художник - гармонізатор суспільства, його душа, так само, як і поет, духовний провідник, людина, котра об'єднує націю." (Лариса Дем'янишина)
Розгорнути
1686 — між Росією і Річчю Посполитою було підписано угоду, названу — «Вічним миром».
Сусідні держави в черговий раз між собою ділили українські землі. Підписана угода підтверджувала умови Андрусівського перемир'я 1667 р. Він закріпив за Росією Смоленськ з околицями, Лівобережну Україну з Києвом, Запоріжжя і Сіверську землю з Черніговом і Стародубом. "Вічний мир" 1686 р. насправді був початком анексії українських територій.
«Для всіх ти мертва і смішна, Для всіх ти бідна і нещасна, Моя Україно прекрасна, Пісень і волі сторона» (Олександр Олесь)
Розгорнути