chrome firefox opera safari iexplorer

Велике жіноче ралі

Дата події:08 березня 2011 о 11:00
Місце події:Київ, вул. Хрещатик
Більше про подію:

Змагання пройдуть з 11 до 21 години.

Траса змагань прокладена вулицями Києва.

Організатори (Київський міський автомотоклуб) наголошують, що рух учасниць змагань за маршрутом — тільки в рамках Правил дорожнього руху України.

До участі у ралі допускаються виключно серійні легкові автомобілі, зареєстровані у Державній автомобільній інспекції, та які відповідають вимогам Правил дорожнього руху України. 

Екіпажі, що посіли перші три місця будуть нагороджені подарунками почесними грамотами та кубками.

Наразі на участь у ралі подали заявки близько 30 жіночих екіпажів.

У зв'язку з проведенням змагань буде перекрито рух транспорту на вул. Хрещатик від перехрестя з вул. Інститутською до перехрестя з вул. Прорізною з 11:00 до 21:00 8 березня. 

Під час ралі на Майдані Незалежності чергуватимуть 2 карети швидкої медичної допомоги, а громадський порядок охоронятимуть працівники Головного управління МВС України в м. Києві.

24 липня

Інші дати
Ігор Дмитренко
1928 – український фізик у галузі надпровідності та низькотемпературного матеріалознавства, академік. Створив надпровідниковий квантовий магнітометр і градієнтометр надвисокої чутливості, перший в СРСР магнітокардіограф, кріогенний лазерний сканувальний мікроскоп та ін.
Розгорнути
Петро Перемежко
1833 – український гістолог. Засновник кафедри гістології, ембріології і порівняльної анатомії Київського університету. Уперше описав непрямий поділ тваринних клітин.
Розгорнути
Народився Василь Мисик
(1907, с. Новопавлівка Дніпропетровської обл. -  1983) - український письменник, перекладач. Автор поетичних збірок "Трави", "Блакитний міст", "Чотири вітри", "Вибране", "Борозни", "Верховіття", "Берег" та ін.; кількох збірок оповідань та нарисів; багато перекладав з англійської та східних мов.
Розгорнути
День рівноапостольної Ольги, княгині Київської
дружини князя Ігоря, канонізованої Православною церквою. Княжила в Київській Русі в роки неповноліття свого сина Святослава (945 – 964). Упорядкувала збирання данини, організувала опорні пункти київської влади. Сприяла поширенню на Русі християнства.  
Що за дівчина-краса. Заговорить: думка — сонце; Очі — сині небеса. Хто вона, чия і звідки, Князь докладно розпитав, А на другий день по неї І сватів своїх послав. І за князя вийшла заміж Проста дівчина з села, І до смерті вірним другом Князю Ігорю була. (Олександр Олесь)
Розгорнути