chrome firefox opera safari iexplorer

Велике жіноче ралі

Дата події:08 березня 2011 о 11:00
Місце події:Київ, вул. Хрещатик
Більше про подію:

Змагання пройдуть з 11 до 21 години.

Траса змагань прокладена вулицями Києва.

Організатори (Київський міський автомотоклуб) наголошують, що рух учасниць змагань за маршрутом — тільки в рамках Правил дорожнього руху України.

До участі у ралі допускаються виключно серійні легкові автомобілі, зареєстровані у Державній автомобільній інспекції, та які відповідають вимогам Правил дорожнього руху України. 

Екіпажі, що посіли перші три місця будуть нагороджені подарунками почесними грамотами та кубками.

Наразі на участь у ралі подали заявки близько 30 жіночих екіпажів.

У зв'язку з проведенням змагань буде перекрито рух транспорту на вул. Хрещатик від перехрестя з вул. Інститутською до перехрестя з вул. Прорізною з 11:00 до 21:00 8 березня. 

Під час ралі на Майдані Незалежності чергуватимуть 2 карети швидкої медичної допомоги, а громадський порядок охоронятимуть працівники Головного управління МВС України в м. Києві.

10 травня

Інші дати
Ігор Толмачов
1962 –  фізик, організатор і координатор Євромайданівського та волонтерського руху у Харкові, учасник самооборони, громадський активіст. Загинув від вибуху 22 лютого 2015 року під час ходи, присвяченої річниці акцій Євромайдану проти проведення в Харкові з’їзду депутатів всіх рівнів.
 
Розгорнути
Народився Леонід Бакштаєв
(1934, с. Добринь, Білорусія - 1995) - актор театру і кіно, викладач Київського ДІТМ ім. І. К. Карпенка-Карого. Грав у Київському академічному російському драматичному театрі ім. Лесі Українки. Ролі у фільмах "Незабутнє", "Бумбараш", "Ати-бати, йшли солдати", "Білий птах з чорною ознакою", "Вбити "Шакала".
"Актор - це доля. В людини має бути те, що не можна пояснити словами: можливо, якась особлива енергія, харизма, дух. Це або є, або немає" (Наталя Сумська)
Розгорнути