chrome firefox opera safari iexplorer

На День Перемоги центр столиці звільнять від транспорту

08 травня 2012 о 10:22

У зв’язку із святкуванням Дня Перемоги 9 травня буде перекрито рух усіх видів транспорту у центрі Києва.

Про це йдеться у відповідному розпорядженні КМДА.

Зокрема, рух буде перекрито з 08.00 і до завершення заходів із покладання квітів на території Парку Вічної Слави на вул. Лаврській від площі Слави до вул. Цитадельної, на алеї Героїв Крут.

З 06.00 до 23.00 перекриють Хрещатик від Бессарабської площі до Європейської площі (із забороною руху транспорту Європейською площею включно з 06.00 до 13.00).

З 07.30 до 13.00 не можна буде проїхати вулицями Б. Хмельницького (від вул. Хрещатик до вул. Пушкінської), Прорізною (від вул. Хрещатик до вул. Пушкінської), Інститутською (від вул. Хрещатик до вул. Ольгинської), Городецького (ід вул. Хрещатик до вул. Заньковецької), Михайлівською (від вул. Хрещатик до Михайлівської площі), Софійською (від пров. Михайлівського до вул. Малої Житомирської), Малою Житомирською (від вул. Софійської до пров. Михайлівського).

Також, відповідно до розпорядження, міськадміністрація проситиме Головне управління МВС у Києві забезпечити супровід патрульними автомобілями Державтоінспекції автобусів, що перевозитимуть ветеранів у разі надходження відповідних звернень до Управління ДАІ.

Також буде заборонено паркування на вулицях, де проводитимуться загальнодержавні та загальноміські заходи.

Міська влада звертається до водіїв із проханням враховувати наведену вище інформацію при вибору маршруту пересування містом на авто 9 травня.

16 квітня

Інші дати
Феодосій Федченко
1911 –  український метролог, фізик-експериментатор. Створив найточніший маятниковий годинник – астрономічний годинник Федченка (АГФ), яким оснащено більшість обсерваторій, станцій метро і телецентрів країн колишнього СРСР.
Розгорнути
Народився Борис Возницький
(1926, с. Ульбарів Рівненської обл. - 2012) - український мистецтвознавець, академік Української академії мистецтв, Герой України, лауреат Національної премії ім. Т. Шевченка, заслужений працівник культури України та Польщі, президент Українського національного комітету Міжнародної ради музеїв (ІСОМ), доктор honoris causa.
Розгорнути
Народилася Христина Алчевська (Журавльова)
(1841, м.Борзна Чернігівська область – 1920) - український педагог, організатор народної освіти, популяризатор української мови, народної пісні, творчості Тараса Шевченка. У своїй садибі у Харкові у 1899 році встановила перший у світі пам»ятник Тарасу Шевченку.
«Людина, яка в час масової безграмотності, працю задля просвіти народу зробила девізом свого життя і залишилася вірною тому девізові”. (Микола Сумцов про Христину Алчевську)
Розгорнути