chrome firefox opera safari iexplorer

На День Перемоги центр столиці звільнять від транспорту

08 травня 2012 о 10:22

У зв’язку із святкуванням Дня Перемоги 9 травня буде перекрито рух усіх видів транспорту у центрі Києва.

Про це йдеться у відповідному розпорядженні КМДА.

Зокрема, рух буде перекрито з 08.00 і до завершення заходів із покладання квітів на території Парку Вічної Слави на вул. Лаврській від площі Слави до вул. Цитадельної, на алеї Героїв Крут.

З 06.00 до 23.00 перекриють Хрещатик від Бессарабської площі до Європейської площі (із забороною руху транспорту Європейською площею включно з 06.00 до 13.00).

З 07.30 до 13.00 не можна буде проїхати вулицями Б. Хмельницького (від вул. Хрещатик до вул. Пушкінської), Прорізною (від вул. Хрещатик до вул. Пушкінської), Інститутською (від вул. Хрещатик до вул. Ольгинської), Городецького (ід вул. Хрещатик до вул. Заньковецької), Михайлівською (від вул. Хрещатик до Михайлівської площі), Софійською (від пров. Михайлівського до вул. Малої Житомирської), Малою Житомирською (від вул. Софійської до пров. Михайлівського).

Також, відповідно до розпорядження, міськадміністрація проситиме Головне управління МВС у Києві забезпечити супровід патрульними автомобілями Державтоінспекції автобусів, що перевозитимуть ветеранів у разі надходження відповідних звернень до Управління ДАІ.

Також буде заборонено паркування на вулицях, де проводитимуться загальнодержавні та загальноміські заходи.

Міська влада звертається до водіїв із проханням враховувати наведену вище інформацію при вибору маршруту пересування містом на авто 9 травня.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути