chrome firefox opera safari iexplorer

VI Благодійний фольк-баль «Перелаз’» у Львові

Дата події:2 червня 2013 о 17:00
Місце події:
Більше про подію:

2 червня 2013 року Український католицький університет запрошує на VI Благодійний фольк-баль «Перелаз’».

Вже традиційний Благодійний фольк-баль УКУ – це можливість зібрати кошти для наповнення Фонду навчальних стипендій ім. митрополита Андрея Шептицького. Фонд покликаний підтримати талановитих та успішних студентів Університету, що опинилися в матеріальній скруті, забезпечивши їм якісні та комфортні умови навчання.

Фольк-баль «Перелаз’» відбудеться у філософсько-богословському факультеті Українського католицького університету (м. Львів, вул. Хуторівка, 35а). Початок о 17:00.

«Місія нашого Університету – допомагати молодим людям пережити таїнство життя: його радість, мир, красу. Скільки цієї краси і глибини є у наших традиціях, в українській гостинності, у здібності до спілкування. Ми дякуємо всім тим, хто творить щораз більшу родину Українського католицького університету. Хочу з глибини серця подякувати Вам за Вашу приязнь, близькість, за Вашу присутність, за те, що Ви повірили в УКУ і в майбутнє України», – зазначає Єпископ Паризької єпархії УГКЦ, ректор УКУ владика Борис (Ґудзяк).

Зірковими гостями цьогорічного балю стануть народні артисти України Тарас Петриненко і Тетяна Горобець та гурт Rock–H. Також традиційно відбудеться благодійна лотерея та аукціон, на якому будуть представлені твори мистецтва відомих українських митців Михайла Демцю, Петра Сипняка, Ігоря Романка, Сергія Савченка, Юрія Коха, Анни Атоян, Володимира Богуславського та інших.

Завдяки доброчинним пожертвам минулого року на Благодійному фольк-балі було зібрано близько півмільйона гривень для підтримки талановитих та малозабезпечених студентів Українського католицького університету. Тоді «Перелаз’» зібрав понад сто п’ятдесят представників підприємницьких кіл Львова, Тернополя, Києва і став справжнім родинним святом.

Отримати перепустку на Баль або почути відповіді на свої запитання Ви зможете, зателефонувавши за номером: (098) 2532199, (067) 6726228, 240-99-40 (231) чи безпосередньо завітавши за адресою: вул. І. Свєнціцького, 17, офіс №311 (відділ розвитку).

P.S. «Вишиваний» стрій-код, усмішки та гарний настрій – обов’язкові умови Вашої участі у Балю.

6 травня

Інші дати
Народився Лев Каплан
(1899, м. Могилів-Подільський - 1972) - український художник, графік реалістичного напряму. Автор числених плакатів, ілюстрацій до книжок, карикатур.
"Художник - гармонізатор суспільства, його душа, так само, як і поет, духовний провідник, людина, котра об'єднує націю." (Лариса Дем'янишина)
Розгорнути
1686 — між Росією і Річчю Посполитою було підписано угоду, названу — «Вічним миром».
Сусідні держави в черговий раз між собою ділили українські землі. Підписана угода підтверджувала умови Андрусівського перемир'я 1667 р. Він закріпив за Росією Смоленськ з околицями, Лівобережну Україну з Києвом, Запоріжжя і Сіверську землю з Черніговом і Стародубом. "Вічний мир" 1686 р. насправді був початком анексії українських територій.
«Для всіх ти мертва і смішна, Для всіх ти бідна і нещасна, Моя Україно прекрасна, Пісень і волі сторона» (Олександр Олесь)
Розгорнути