chrome firefox opera safari iexplorer

VI Фестиваль меду і вина «Сонячний напій»

Дата події:30 квітня-2 травня 2011 р.
Місце події:Закарпатська обл., Ужгород, набережна Незалежності
Більше про подію:

Більше 20 провідних виноробів Закарпатської області пропонуватимуть гостям свої напої у наметах з символікою Ужгорода.

На святі традиційно представлять мед і продукти бджільництва, у тому числі медовуху, з різних районів краю. Торгуватимуть тут і сувенірами. 

Якісний рівень напоїв фестивалю гарантує Асоціація приватних виноградарів і виноробів краю. Дегустаційна комісія вже обрала найкращі вина – винороби отримають «золоті», «срібні» й «бронзові» відзнаки. Організатори ще тримають інтригу, але розповідають: відзначених нагородами вин – чимало. 

Загалом же, найвищу якість, за підсумками дегустації, цьогоріч мають сухі білі вина, але любителів потішать й десертними. Так, на фестивалі-ярмарку представлять кілька видів кагорів і знаменитої «Троянди Закарпаття».

29 червня

Інші дати
Міжнародний день тропіків
На тропічні регіони припадає 40% всієї території світу, приблизно 80% біологічних видів планети, значна частина її мов і культур. У тропіках проживають більше 800 мільйонів чоловік. І хоча тропічні країни досягли значного прогресу, вони, як і раніше, стикаються з різноманітними проблемами.
Розгорнути
Народився Іван Черняховський
(1906, м. Умань, Черкаська область – 1945) – радянський військовий діяч, генерал армії. Командуючий військами 3-го Білоруського фронту.  
Розгорнути
Народився Тадей Маєрський
(1888, м.Львів – 1963) – український композитор, піаніст, педагог. Автор симфонічних, камерно-інструментальних, вокальних творів, музики до вистав.  
Розгорнути
1945 – підписання Договору між СРСР та Чехословаччиною про входження Закарпатської України до складу УРСР
Цікаво відзначити, що підписання цієї угоди відбулося без якої-небудь участі українських дипломатів і представників Закарпатської України, хоча формально текст угоди складався також і українською мовою.  
Ні, цей народ із крові і землі Я не віддам нікому і нізащо! Він мій, він я, він – світ в моїм чолі, Тому життя його і ймення не пропащі. (Микола Вінграновський)
Розгорнути

Новини Дивитися всі