chrome firefox opera safari iexplorer

Відкриття фестивального сезону у Меджибожі

Дата події:4-5 червня 2011
Місце події:Меджибіж, фортеця Біла Либідь
Більше про подію:

Напередодні фестивалю «Стародавній Меджибіж 2011» організатори вирішили зробити усім подарунок і провести захід під назвою «Відкриття фестивального сезону у Меджибожі».
 
Це буде душевний дводенний фестиваль з усіма необхідними атрибутами: рицарські турніри, жива музика, танцювальні майстеркласи, ярмарок, фаєршоу, середньовічна харчевня і чарівний напій «Телепорт». Учасникам — безкоштовне годування в харчевні «Веселий бурдюк». 

Вхід: 30 грн/день, дітям — 15 грн./день (до 7 років безкоштовно)

Джерело: thisisukraine.org

29 червня

Інші дати
Міжнародний день тропіків
На тропічні регіони припадає 40% всієї території світу, приблизно 80% біологічних видів планети, значна частина її мов і культур. У тропіках проживають більше 800 мільйонів чоловік. І хоча тропічні країни досягли значного прогресу, вони, як і раніше, стикаються з різноманітними проблемами.
Розгорнути
Народився Іван Черняховський
(1906, м. Умань, Черкаська область – 1945) – радянський військовий діяч, генерал армії. Командуючий військами 3-го Білоруського фронту.  
Розгорнути
Народився Тадей Маєрський
(1888, м.Львів – 1963) – український композитор, піаніст, педагог. Автор симфонічних, камерно-інструментальних, вокальних творів, музики до вистав.  
Розгорнути
1945 – підписання Договору між СРСР та Чехословаччиною про входження Закарпатської України до складу УРСР
Цікаво відзначити, що підписання цієї угоди відбулося без якої-небудь участі українських дипломатів і представників Закарпатської України, хоча формально текст угоди складався також і українською мовою.  
Ні, цей народ із крові і землі Я не віддам нікому і нізащо! Він мій, він я, він – світ в моїм чолі, Тому життя його і ймення не пропащі. (Микола Вінграновський)
Розгорнути

Новини Дивитися всі