chrome firefox opera safari iexplorer

Відкриття фестивального сезону у Меджибожі

Дата події:4-5 червня 2011
Місце події:Меджибіж, фортеця Біла Либідь
Більше про подію:

Напередодні фестивалю «Стародавній Меджибіж 2011» організатори вирішили зробити усім подарунок і провести захід під назвою «Відкриття фестивального сезону у Меджибожі».
 
Це буде душевний дводенний фестиваль з усіма необхідними атрибутами: рицарські турніри, жива музика, танцювальні майстеркласи, ярмарок, фаєршоу, середньовічна харчевня і чарівний напій «Телепорт». Учасникам — безкоштовне годування в харчевні «Веселий бурдюк». 

Вхід: 30 грн/день, дітям — 15 грн./день (до 7 років безкоштовно)

Джерело: thisisukraine.org

1 жовтня

Інші дати
Адріан Кащенко
1858 –  український письменник. Автор історичних оповідань, повістей і романів («Під Корсунем», «На руїнах Січі» та ін.).
Розгорнути
День ветерана
З метою посилення уваги до потреб і проблем старшого покоління, забезпечення належного та гідного соціального захисту ветеранів, щорічно з 2004 року відзначається національний український «День ветерана».
Розгорнути
Міжнародний день музики
Заснований 1 жовтня 1975 року за рішенням ЮНЕСКО. Одним із ініціаторів установи Міжнародного дня музики є композитор Дмитро Шостакович.
Розгорнути
Народився Валер’ян Поліщук
(1897 – 1937), український письменник, поет, літературний критик, яскравий представник розстріляного Відродження.
«Рости, рости нове покоління, клич за собою друге, ставайте одне одному на плечі й ідіть головою в віки, а я старою розсохою буду під вами, невідомий, розпилений, буду підпирати вас зо всім корінням моїм і ваших предків... Як радісно!»
Розгорнути
Народився Володимир Горовиць
(1903 - 1989) — видатний піаніст ХХ століття, «король королів піанізму».
Розгорнути