chrome firefox opera safari iexplorer

Відкриття виставки «Несподіваний Шевченко»

Дата події:01 березня 2013 о 13:00
Місце події:Національний музей Тараса Шевченка, бул. Тараса Шевченка, 12
Більше про подію:

Тарас Шевченко уже, здавалось би, добре знаний, постане перед вами з маловідомого, але не менш цікавого боку.

Експонуватимуться живописні твори, графіка, іконопис із колекції музею, а саме: автопортрети художника, твори його сучасників, де постає образ молодого учня Академії мистецтв; інтерпретації знакових живописців кінця ХХ – поч. ХХІ ст., зокрема, В. Франчука, І. Марчука, В. Гонтарова та інших.

Проект відбуватиметься у форматі культурологічної акції «Щеплення від стереотипів», ініційованої Національним музеєм Тараса Шевченка до 200-ліття від дня народження поета-художника за участі Інституту літератури імені Тараса Шевченка НАН України.

plakat

За інформацією Національного музею Т. Шевченка

9 червня

Інші дати
Володимир Войцюк
1930 –  український меценат, педагог. Працюючи двірником у США, майже всі свої заощадження виділяв на меценатство: на створення кінострічок «Голод-33», «Нескорений» та «Атентат – Осіннє вбивство у Мюнхені»; пам’ятників Т. Шевченку та І. Франку тощо.
Розгорнути
9 червня відзначають:
  • День працівників текстильної і легкої промисловості.
  • Міжнародний день друзів.
  • Шавуот.
Розгорнути
Народився Іван Мар'яненко
(Петлішенко) (1878, с.Мар'янівка, Кіровоградська область - 1962)  – український актор, режисер, педагог. Автор книг «Минуле українського театру», «Сцена, актори, ролі».  
Ця п'єса почалася вже давно, І лиш тепер збагнув я: то вистава, де кожен власну сутність загубивши, і дивиться, і грає. Не живе (Василь Стус)
Розгорнути
Народився Олександр Яната
(1888, м. Миколаїв – 1938) – український агроном і ботанік. Організатор та редактор «Українського ботанічного журналу», один із засновників заповідників у Кончі-Заспі та Каневі.
 
Розгорнути