chrome firefox opera safari iexplorer

VII Міжнародний cалон-турне художньої фотографії «З любов’ю до Жінки»- 2012

Дата події:03 жовтня 2012 о 18:30
Місце події:м. Київ, Арт-центр «Мистецький Коридор» (ТЦ Аркадія, вул. Борщагівська 154)
Більше про подію:

3 жовтня 2012 року о 18:30 в Києві в Арт-центрі «Мистецький Коридор» відбудеться урочисте відкриття виставки 7-го Міжнародного Салону-турне художньої фотографії «З любов’ю до Жінки» -2012.

Салон проходить під патронатом Всесвітньої Федерації Фотомистецтва (FIAP), Фотографічного Товариства Америки (PSA), Королівського Фотографічного Товариства (RPS), Міжнародного об’єднання фотографів (UPI), Європейського Фотографічного Союзу (ISF), Cпілки Австрійського союзу фотоаматорів (VÖAV), Національної спілки фотохудожників України та за підтримки Міністерства культури України.

Вже відбулись урочисті відкриття в Одесі 31 серпня, де виставка «З любов’ю до Жінки» стала першою подією в запланованих заходах до Дня міста Одеси; у Львові 7 вересня та Будапешті 11 вересня.

Загалом заплановане велике турне виставки Салону «З любов’ю до Жінки» в 21 місті у 14 країнах, зокрема ще Київ, Донецьк, Запоріжжя, Україна; Прага, Чеська Республіка; Вроцлав, Польща; Загреб, Хорватія; Братислава, Словацька Республіка; Відень, Австрія; Будапешт, Угорщина; Бухарест, Румунія; Пафос, Кіпр та ін.

Цьогорічний Салон розширив кордони аж до Лос-Анджелеса, США; Ванкувера, Канада та Сінін, Китай.

Експозиція Міжнародного Салону-турне художньої фотографії «З любов’ю до Жінки» дебютувала на Міжнародному фотографічному фестивалі мистецтв в провінції Цінхай в Китаї, відкриття якого відбулося 11 серпня 2012 року та здобула найвищі нагороди.

Цього року в Салоні «З любов’ю до Жінки»-2012 прийняли участь 541 фотограф з 52 країн світу. На розгляд міжнародного журі було представлено 5093 фотографій, з яких було відібрано 431 найкращу роботу для проведення експозиції і розміщення в каталозі Салону.

За результатами загального підсумку балів, звання «Кращий Автор Салону»-2012 отримав Андрій Селіванов, Україна.
Звання «Унікальний Переможець Салону» присвоєно фотографу, який отримав 2 золоті медалі FIAP — Jianhua Lin, Китай.

Виставка «З любов’ю до Жінки» — 2012 в Арт-центрі «Мистецький Коридор» триватиме 7 днів, складатиметься з 84 найкращих робіт українських та закордонних фотографів в секціях «Портрет», «Материнство і сім’я», «Жанрове фото», «Етно і подорож», «Мода та гламур», «Ню».

Організатор: Фотогалерея Юрія Тітовця

5 червня

Інші дати
Степан Сабадаш
1920 – український композитор, диригент, музикант, хормейстер. Пісні: «Очі волошкові», «Пісня з полонини», «Осінь» та ін.
Розгорнути
Володимир Підвисоцький
1857 –  фундатор української школи патофізіологів, ендокринолог, імунолог, мікробіолог. Автор версії про вірусну природу онкологічних захворювань.
Розгорнути
Народився Михайло Яловий (псевдонім – Юліян Шпол)
(1895, с.Дар-Надежда, нині - Харківська область – 1937), український поет, прозаїк, драматург. Автор збірки поезії «Верхи», роману «Золоті лисенята».
Земле моя, Сумом моїм заповитая, Теплоснажная, Стражданням закрижанена, В тобі – осталена – Дрижить Струна моя. (Михайло Яловий)
Розгорнути