chrome firefox opera safari iexplorer

VII Міжнародний cалон-турне художньої фотографії «З любов’ю до Жінки»- 2012

Дата події:03 жовтня 2012 о 18:30
Місце події:м. Київ, Арт-центр «Мистецький Коридор» (ТЦ Аркадія, вул. Борщагівська 154)
Більше про подію:

3 жовтня 2012 року о 18:30 в Києві в Арт-центрі «Мистецький Коридор» відбудеться урочисте відкриття виставки 7-го Міжнародного Салону-турне художньої фотографії «З любов’ю до Жінки» -2012.

Салон проходить під патронатом Всесвітньої Федерації Фотомистецтва (FIAP), Фотографічного Товариства Америки (PSA), Королівського Фотографічного Товариства (RPS), Міжнародного об’єднання фотографів (UPI), Європейського Фотографічного Союзу (ISF), Cпілки Австрійського союзу фотоаматорів (VÖAV), Національної спілки фотохудожників України та за підтримки Міністерства культури України.

Вже відбулись урочисті відкриття в Одесі 31 серпня, де виставка «З любов’ю до Жінки» стала першою подією в запланованих заходах до Дня міста Одеси; у Львові 7 вересня та Будапешті 11 вересня.

Загалом заплановане велике турне виставки Салону «З любов’ю до Жінки» в 21 місті у 14 країнах, зокрема ще Київ, Донецьк, Запоріжжя, Україна; Прага, Чеська Республіка; Вроцлав, Польща; Загреб, Хорватія; Братислава, Словацька Республіка; Відень, Австрія; Будапешт, Угорщина; Бухарест, Румунія; Пафос, Кіпр та ін.

Цьогорічний Салон розширив кордони аж до Лос-Анджелеса, США; Ванкувера, Канада та Сінін, Китай.

Експозиція Міжнародного Салону-турне художньої фотографії «З любов’ю до Жінки» дебютувала на Міжнародному фотографічному фестивалі мистецтв в провінції Цінхай в Китаї, відкриття якого відбулося 11 серпня 2012 року та здобула найвищі нагороди.

Цього року в Салоні «З любов’ю до Жінки»-2012 прийняли участь 541 фотограф з 52 країн світу. На розгляд міжнародного журі було представлено 5093 фотографій, з яких було відібрано 431 найкращу роботу для проведення експозиції і розміщення в каталозі Салону.

За результатами загального підсумку балів, звання «Кращий Автор Салону»-2012 отримав Андрій Селіванов, Україна.
Звання «Унікальний Переможець Салону» присвоєно фотографу, який отримав 2 золоті медалі FIAP — Jianhua Lin, Китай.

Виставка «З любов’ю до Жінки» — 2012 в Арт-центрі «Мистецький Коридор» триватиме 7 днів, складатиметься з 84 найкращих робіт українських та закордонних фотографів в секціях «Портрет», «Материнство і сім’я», «Жанрове фото», «Етно і подорож», «Мода та гламур», «Ню».

Організатор: Фотогалерея Юрія Тітовця

28 червня

Інші дати
Народилася Галина Вігурська
(1909, с. Юлинці Вінницької обл. - 1990) -  українська письменниця. Перекладала з білоруської, польської, російської мов (твори Якуба Коласа, В. Бикова, П. Бровки).
Розгорнути
Народився Андрій Роміцин
(1909, с. Труфанівська, Росія - 1990) -  український кінознавець. Кандидат мистецтвознавства. Твори: "Кіно і сучасність", "Мистецтво екрана", "Життя та герої екрана".
Розгорнути
27 — 28 червня 1663 р. – Чорна рада у Ніжині
загальна козацька рада, яка збиралася для вирішення стратегічних птань, коли між старшинами не було одностайності. Рада була скликана для обрання гетьмана Лівобережної України. В 1663 році після зречення Юрія Хмельницького в Україні розпочався період громадянської війни ( «Руїна»). Чорна рада 1663 року обрала гетьманом Івана Брюховецького. Участь у Чорній раді брали не тільки козаки,  але селяни і міщани – «чернь», які також мали право голосу.  
Тече вода в синє море, Та не витікає, Шука козак свою долю, А долі немає. (Тарас Шевченко)
Розгорнути
Битва під Берестечком (28 червня – 10 липня 1651)
найбільший бій Хмельниччини, який вібувся між Військом Запорізьким під командуванням Богдана Хмельницького спільно з союзним йому кримськотатарським військом та армією Речі Посополитої.
Розгорнути

Новини Дивитися всі