chrome firefox opera safari iexplorer

Всеукраїнська художня виставка «Молоде мистецтво молодої країни»

Дата події:16 серпня 2013 о 16:00
Місце події:виставкові зали Центрального будинку художника (Артема, 1-5, Львівська площа)
Більше про подію:

Організаторам Всеукраїнської виставки до Дня незалежності «Молоде мистецтво молодої країни» ідея показу творів художників молодого покоління здалась цікавою і доречною, як в сенсі презентації їх творчої практики, так і зважаючи на те, що остання подібна виставка відбулась 10 років тому.

При розгляді запропонованих творів виставковий комітет звертав увагу перш за все на мистецьку якість, не обмежуючи авторів в будь-яких інших мистецькосвітоглядних уподобаннях. 230 авторів, 230 своєрідних поглядів на мистецтво.

Різноплановість представлених творів, їх іноді діаметральна несхожість в сенсі художньої трактовки оточуючого світу наочно демонструє позитивні тенденції в молодому мистецтві України.

Серед учасників виставки – художники, які вже зарекомендували себе як яскраві творчі особистості

  • Наталя Корф-Іванюк (Пирятин) – дипломант Трієнале «Живопис-2013»
  • Галина Попінова (київ) – лауреат премії ім...М.Дерегуса
  • Єгор і Микита Зігури (Київ)
  • Костянтин Чернявський (Київ)
  • Тетяна Ягодкіна (Київ)
  • Марина Яндоленко (Одеса)
  • Євген Єгоров (Харків)
  • Пілюгіна Ольга (Решетилівка)

Для того, щоб скласти особисту думку від виставки «Молоде мистецтво молодої країни» запрошуємо всіх подивитись експозицію, а не обмежитись цією чи іншою інформацією.

Чекаємо на вас у виставкових залах Центрального будинку художника (Артема, 1-5, Львівська площа) з 16 по 31 серпня 2013 р.

Відкриття виставки – 16 серпня о 16 годині. Вхід вільний.

2 липня

Інші дати
Ольга Олійник
1925 – український радянський математик. Перша радянська жінка, котра у 29 років стала доктором фізико-математичних наук.
Розгорнути
Володимир Правдич-Немінський 
1879 – український фізіолог, електрофізіолог, нейрохімік. Уперше зареєстрував електричну активність головного мозку тварини та класифікував записані хвилі (нині це називають електроенцефалограмою).
Розгорнути
Народився Володимир Александров
(1825, с. Бугаївка, Харківська область – 1894) – український письменник, музикант, фольклорист, краєзнавець, доктор медицини. Автор оперети «За Немань іду», збірок поезій та перекладів, зібрав та опублікував «Народний пісенник з найкращих українських пісень».  
Ти несись, мій спів, з мольбою, В небо відлітай. І на тихую розмову Вийди, мила в гай. А в гаю гримить, стихає Пісня солов'я, Тож він милу викликає, Молить, як і я. (Володимир Александров)
Розгорнути
Народився Михайло Спіров
(1892, Росія – 1973) – український вчений-анатом, лімфолог. Праці (понад 60) присвячені дослідженню лімфатичної системи, вивченню будови центральної нервової системи, питанням тератології, методиці викладання анатомії та її історії.
Розгорнути

Новини Дивитися всі