chrome firefox opera safari iexplorer

Всеукраїнська художня виставка «Молоде мистецтво молодої країни»

Дата події:16 серпня 2013 о 16:00
Місце події:виставкові зали Центрального будинку художника (Артема, 1-5, Львівська площа)
Більше про подію:

Організаторам Всеукраїнської виставки до Дня незалежності «Молоде мистецтво молодої країни» ідея показу творів художників молодого покоління здалась цікавою і доречною, як в сенсі презентації їх творчої практики, так і зважаючи на те, що остання подібна виставка відбулась 10 років тому.

При розгляді запропонованих творів виставковий комітет звертав увагу перш за все на мистецьку якість, не обмежуючи авторів в будь-яких інших мистецькосвітоглядних уподобаннях. 230 авторів, 230 своєрідних поглядів на мистецтво.

Різноплановість представлених творів, їх іноді діаметральна несхожість в сенсі художньої трактовки оточуючого світу наочно демонструє позитивні тенденції в молодому мистецтві України.

Серед учасників виставки – художники, які вже зарекомендували себе як яскраві творчі особистості

  • Наталя Корф-Іванюк (Пирятин) – дипломант Трієнале «Живопис-2013»
  • Галина Попінова (київ) – лауреат премії ім...М.Дерегуса
  • Єгор і Микита Зігури (Київ)
  • Костянтин Чернявський (Київ)
  • Тетяна Ягодкіна (Київ)
  • Марина Яндоленко (Одеса)
  • Євген Єгоров (Харків)
  • Пілюгіна Ольга (Решетилівка)

Для того, щоб скласти особисту думку від виставки «Молоде мистецтво молодої країни» запрошуємо всіх подивитись експозицію, а не обмежитись цією чи іншою інформацією.

Чекаємо на вас у виставкових залах Центрального будинку художника (Артема, 1-5, Львівська площа) з 16 по 31 серпня 2013 р.

Відкриття виставки – 16 серпня о 16 годині. Вхід вільний.

1 жовтня

Інші дати
Адріан Кащенко
1858 –  український письменник. Автор історичних оповідань, повістей і романів («Під Корсунем», «На руїнах Січі» та ін.).
Розгорнути
День ветерана
З метою посилення уваги до потреб і проблем старшого покоління, забезпечення належного та гідного соціального захисту ветеранів, щорічно з 2004 року відзначається національний український «День ветерана».
Розгорнути
Міжнародний день музики
Заснований 1 жовтня 1975 року за рішенням ЮНЕСКО. Одним із ініціаторів установи Міжнародного дня музики є композитор Дмитро Шостакович.
Розгорнути
Народився Валер’ян Поліщук
(1897 – 1937), український письменник, поет, літературний критик, яскравий представник розстріляного Відродження.
«Рости, рости нове покоління, клич за собою друге, ставайте одне одному на плечі й ідіть головою в віки, а я старою розсохою буду під вами, невідомий, розпилений, буду підпирати вас зо всім корінням моїм і ваших предків... Як радісно!»
Розгорнути
Народився Володимир Горовиць
(1903 - 1989) — видатний піаніст ХХ століття, «король королів піанізму».
Розгорнути