chrome firefox opera safari iexplorer

Всеукраїнська виставка в’язання «Тепла осінь»

Дата події:29 вересня – 29 жовтня 2016
Місце події:Будинок Центру Української Культури та Мистецтва (, м. Київ, вул. Хорива, 19-В ст.м. «Контрактова площа» (вихід з метро в бік вулиць Верхній і Нижній Вал) www.dolesko.com
Більше про подію:

Що побачите? ВСЕ! Мініатюрні в’язані іграшки розміром менше горошини, в’язання на величезних (в людський зріст!) спицях, в’язані картини, вбрання, іграшки, прикраси та багато іншого. Усе це розмаїття в’язаних виробів неможливо побачити на ярмарках, бо ми представляємо не просто Майстра – ми представляємо Митця!

На вас чекає найбільше мистецьке зібрання в’язаних виробів, яке коли-небудь експонувалось в Україні!

Сьогодні в Україні відбувається небувалий сплеск інтересу до в’язання. Все більше людей починає займатись цим видом рукоділля. Відкриваються змістовні курси, проводяться захоплюючі майстер-класи. Але все це досі відбувалося в глибині, лише серед зацікавлених. Настав час це виправити. Адже в’язання – надзвичайно красивий вид мистецтва!

«Тепла Осінь» – це перша масштабна виставка в’язання в Україні, яка відбудеться саме в мистецькому форматі. Ми маємо за мету показати в’язання як сучасне мистецтво, сповнене нових та цікавих змістів, які неправильно сприймати виключно в ужитковому ключі. Мало хто задумується про те, скільки неймовірних речей можна створити, маючи в руках клубок ниток та пару спиць. Але ми наочно продемонструємо найнеймовірніші зразки в’язання!

На кількох виставкових поверхах будуть представлені найрізноманітніші в’язані вироби: одяг, взуття, аксесуари, іграшки, елементи декору тощо.

Всеукраїнська виставка в’язання «Тепла осінь» об’єднає майстрів з усіх куточків України – від знаних митців до початківців. Ви зможете побачити захоплюючу виставку в’язаних виробів, поспілкуватися з майстрами, відвідати майстер-класи, лекції тощо.

Відкриття виставки: 29 вересня о 18:00

Організатори: Центр Української Культури та Мистецтва; бренд аксесуарів для майстрів в’язання «Sunny Onion».

Генеральний медіа-партнер: Видавництво «Бурда Україна».

Графік заходів у межах «Теплої осені»

4 жовтня, 15:00 Майстер-клас «В’язання гачком серветки для «чайників»,
Алла Літкова;

5 жовтня, 12:00 Ознайомча екскурсія виставкою «Тепла осінь», Олеся Вершигора;

6 жовтня, 13:00 Лекція про проект «Восьминіжки» та майстер-клас із в’язання іграшок-восьминіжок, Олександра Балясна (БФ «Восьминіжки) та Поліна Заглада;

7 жовтня, 16:00 Майстер-клас «В’язання гачком», Надія Мельничук;

8 жовтня, 13:00 Майстер-клас «В'язання гачком корзини з трикотажної пряжі», Анна Попович;

11 жовтня, 11:00 Читання затишних казок для дітей, Тетяна Стус;

12 жовтня, 15:00 Майстер-клас «В’язання овочів гачком», Поліна Заглада;

14 жовтня, 13:00 Майстер-клас «В’язання спицями», Юлія Тулуб;

15 жовтня, 13:00 Лекція «Тренди в'язання, роль кольору у виробі»,
Альона Соверткова;

18 жовтня, 16:00 Майстер-клас «В’язання гачком шарфу oversize»,
Олеся Вершигора;

19 жовтня, 12:00 Ознайомча екскурсія виставкою «Тепла осінь»,
Олеся Вершигора;

22 жовтня, 12:00 Лекція «Стильне фото виробу в інстаграм», Христина Клочай;

25 жовтня, 15:00 Майстер-клас із в’язання гачком «Слінгобуси», Поліна Заглада;

27 жовтня, 15:00 Майстер-клас із в’язання гачком «Мандала», Поліна Заглада;

29 жовтня, 15:00 Творча зустріч із майстрами-учасниками Виставки.

*Участь у майстер-класах та лекціях можуть брати лише дорослі.

Дізнатись умови участі та записатись на лекції, майстер-класи, екскурсії можна за № тел. (044) 425-12-66, 093-49-53-756.

Запис – обов’язковий.

Ласкаво просимо!

Час роботи виставкових залів:
Пн.- Пт. – 10:00 – 19:00; Сб. – 10:00 – 18:00; Нд. – вихідний.

Із питань отримання фотографій, відео-матеріалів, організації ексклюзивних інтерв’ю, сюжетів, цікавих та корисних матеріалів – звертайтеся до Ольги Музиченко за тел.: 097-98-22-783 або по е-mail: olga.muzi4enko@dolesko.com.

21 жовтня

Інші дати
Народився Пилип Орлик
(1672, м. Косут, тепер - Білорусь – 1742) – Гетьман України в 1710 – 1742 роках (у вигнанні). При обранні гетьманом в квітні 1710 року складає «Пакти й Конституції прав і вольностей Війська Запорізького», які пізніше дістали назву Конституція Пилипа Орлика – одна з перших конституцій Європи. Нею Пилип Орлик зобов'язувався обмежити гетьманські прерогативи, зменшити соціальну експлуатацію, зберегти особливий статус запорожців і боротися за політичне й церковне відокремлення України від Росії.
Ми не можемо незворушно дивитися на страждання нашої милої Вітчизни, бачити порушення її прав за стількома пунктами. Ми не будемо діяти керуючись почуттям помсти, а навпаки – згідно зі справедливістю та правом, що дозволяє кожному боронити свою власну справу та свою власну мету» (Пилип Орлик)
Розгорнути