chrome firefox opera safari iexplorer

«Вихідні у Львові за півціни»

Дата події:16-18 грудня 2011 р.
Місце події:Львів
Більше про подію:

Впродовж 16-18 грудня у Львові втретє відбудеться акція «Вихідні за півціни», під час якої основні туристичні об’єкти міста — магазини модного одягу, нічні клуби, кафе знижують ціни на свої послуги та товари вдвічі.

До участі в цьогорічній акції вже зголосилось більше 40 учасників, повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

« Акція планується чи не найцікавішою за весь час її проведення. Перелік учасників змінився не лише кількісно, а й якісно. До участі в акції 2011 року залучені салони краси, бутіки, магазини, нічні клуби – загалом понад 40 учасників, і з кожним днем їх стає все більше», — зазначила головний спеціаліст управління туризму Ольга Качмар.

Скористатись цим подарунком зможуть не лише туристи, але й мешканці Львова, які просто в ці дні завітають в один із закладів, що беруть участь в акції. Окремі заклади приготували спеціальні меню для відвідувачів.

Минулого року Львів відвідали гості з різних міст України та з-за кордону — Росії (Москва, Санкт-Петербург, Мурманськ), Польщі (Познань, Краків, Вроцлав), Великобританії (Лондон), Італії (Мілан), Канади (Торонто), Голландії (Міддельбург).
Більшість туристів про акцію дізналися завдяки рекламі на телебаченні та в мережі інтернет.

«Інформацію про «Вихідні у Львові за півціни» розіслано туроператорам, готелям, ресторанам, кнайпам, розважальним закладам, і не лише Львова, а й нашим партнерам по всій Україні, Польщі, Росії.

Загалом новина про «Вихідні у Львові за півціни» облетіла близько 10000 адресатів нашої бази даних. Це дало змогу туристичним компаніям сформувати окремий туристичний маршрут до Львова саме на ці дні», — розповіла в. о. начальника управління туризму Галина Гриник.

Повний перелік учасників та деталі їхньої участі в акції розміщено на сайтах наших інформаційних партнерів: www.lviv.travelwww.city-adm.lviv.uahttp://visitlviv.nethttp://www.ot-ot.lviv.ua.

Джерело: ZAXID.NET

6 травня

Інші дати
Народився Лев Каплан
(1899, м. Могилів-Подільський - 1972) - український художник, графік реалістичного напряму. Автор числених плакатів, ілюстрацій до книжок, карикатур.
"Художник - гармонізатор суспільства, його душа, так само, як і поет, духовний провідник, людина, котра об'єднує націю." (Лариса Дем'янишина)
Розгорнути
1686 — між Росією і Річчю Посполитою було підписано угоду, названу — «Вічним миром».
Сусідні держави в черговий раз між собою ділили українські землі. Підписана угода підтверджувала умови Андрусівського перемир'я 1667 р. Він закріпив за Росією Смоленськ з околицями, Лівобережну Україну з Києвом, Запоріжжя і Сіверську землю з Черніговом і Стародубом. "Вічний мир" 1686 р. насправді був початком анексії українських територій.
«Для всіх ти мертва і смішна, Для всіх ти бідна і нещасна, Моя Україно прекрасна, Пісень і волі сторона» (Олександр Олесь)
Розгорнути