chrome firefox opera safari iexplorer

«Вихідні у Львові за півціни»

Дата події:16-18 грудня 2011 р.
Місце події:Львів
Більше про подію:

Впродовж 16-18 грудня у Львові втретє відбудеться акція «Вихідні за півціни», під час якої основні туристичні об’єкти міста — магазини модного одягу, нічні клуби, кафе знижують ціни на свої послуги та товари вдвічі.

До участі в цьогорічній акції вже зголосилось більше 40 учасників, повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

« Акція планується чи не найцікавішою за весь час її проведення. Перелік учасників змінився не лише кількісно, а й якісно. До участі в акції 2011 року залучені салони краси, бутіки, магазини, нічні клуби – загалом понад 40 учасників, і з кожним днем їх стає все більше», — зазначила головний спеціаліст управління туризму Ольга Качмар.

Скористатись цим подарунком зможуть не лише туристи, але й мешканці Львова, які просто в ці дні завітають в один із закладів, що беруть участь в акції. Окремі заклади приготували спеціальні меню для відвідувачів.

Минулого року Львів відвідали гості з різних міст України та з-за кордону — Росії (Москва, Санкт-Петербург, Мурманськ), Польщі (Познань, Краків, Вроцлав), Великобританії (Лондон), Італії (Мілан), Канади (Торонто), Голландії (Міддельбург).
Більшість туристів про акцію дізналися завдяки рекламі на телебаченні та в мережі інтернет.

«Інформацію про «Вихідні у Львові за півціни» розіслано туроператорам, готелям, ресторанам, кнайпам, розважальним закладам, і не лише Львова, а й нашим партнерам по всій Україні, Польщі, Росії.

Загалом новина про «Вихідні у Львові за півціни» облетіла близько 10000 адресатів нашої бази даних. Це дало змогу туристичним компаніям сформувати окремий туристичний маршрут до Львова саме на ці дні», — розповіла в. о. начальника управління туризму Галина Гриник.

Повний перелік учасників та деталі їхньої участі в акції розміщено на сайтах наших інформаційних партнерів: www.lviv.travelwww.city-adm.lviv.uahttp://visitlviv.nethttp://www.ot-ot.lviv.ua.

Джерело: ZAXID.NET

13 липня

Інші дати
Народився Ісак Бабель
(1894, м.Одеса – 1940), письменник, драматург і режисер відомий своїми «Одеськими оповіданнями» та збіркою «Кінармія».  
Розгорнути
Народився Петро Непорожній
(1910, м. Яготин, Київська область  - 1999) — учений, професор, доктор технічних наук.  Під його керівництвом була успішно здійснена програма будівництва Рівненської і Запорізької атомних електростанцій, каскаду гідроелектростанцій на Дніпрі. Міністр енергетики СРСР (1962–1985). Під його керівництвом в Радянському Союзі була створена практично вся енергетична галузь.
«До булави треба голови» (Українське прислів'я)
Розгорнути