chrome firefox opera safari iexplorer

Виставка «ДИВИНА ЗВИЧАЙНА» (живопис)

Дата події:05-29 червня 2013 р.
Місце події:Галерея «АВС-арт» (м. Київ, вул. Воздвиженська, 10-Б)
Більше про подію:

Галерея «АВС-арт» пропонує зустріти літню пору серед квітів, зібраних відомими українськими живописцями, й перепочити в наших експозиційних залах, де представлені роботи, на які надихнула Флора.

Навряд чи слова будуть вичерпно доречними, щоб розкрити всю звичайну дивовижність квітки – творіння природи, досконале у своїй нефункціональній красі й щоденно, явно чи непомітно, присутнє в нашому житті.

Квіти – як поезія, де кожен може знайти співзвучний настрою мотив. Тож ми беремо з собою у квіткове товариство вірші Раїси Лиші, котрі вишукано доповнюють дивовижну звичайність краси.

«Княжать червоні маки» на реалістичних полотнах Ернеста Контратовича. «Пробіліли ромашки» серед польових квітів Дмитра Сироватки. «Соняшники кружляють простір» мозаїчного світу модерну Володимира Лемзякова.

В академічних постановках Валентини Цвєткової пелюстки квітів «пахнуть морем / у довгасті очі акації / гарбою / в’їжджає вечір». «Квіти обабіч шляху / ховаються у бурі / космічних неіснувань» в експресіоністичних полотнах Ігоря Мельничука…

«Дивина звичайна» – це квіткові мотиви у творчості класиків українського мистецтва: Софії Альбіновської-Мінкевич, Мойсея Вольштейна, Василя Габди, Сергія Григор'єва, Адальберта Мартона, Андрія Коцки, Олексія Шовкуненка, – і сучасних майстрів: Петра Бевзи, Андрія Гуренка, Віктора Ковтуна, Петра Сипняка та інших відомих художників.

Виставка працює 5 – 29 червня з 11:00 до 19:00, окрім неділі та понеділка.

Вхід – вільний.

Контактний телефон: (044) 425-90-90. E-mail: avs_art@i.ua. Наш сайт: www.avsart.com.ua.

31 жовтня

Інші дати
Міжнародний день Чорного моря
Це свято відзначається в день, коли в 1996 році шість причорноморських країн - Болгарія, Румунія, Туреччина, Грузія, Росія і Україна - підписали Стратегічний план дій з реабілітації і захисту Чорного моря.
Розгорнути
Народився Михайло Злобинець (кобзар Домонтович)
(1883, м. Золотоноша, Черкаська область – 1933 ?) – культурно-освітній діяч, поет, бандурист. Організатор та керівник ансамблю бандуристів, майстер з виготовлення бандур. Автор «Самовчителя гри на кобзі або бандурі», збірника творів для бандури.
Розгорнути
Народився Микола Кибальчич
(1853, м. Короп, Чернігівська область - 1881) – винахідник і революціонер-народник. Автор схеми першого у світі реактивного літального апарату. Страчений за співучасть у замаху на імператора Олександра II.
Розгорнути