chrome firefox opera safari iexplorer

Виставка Ірини Грохи «…І вітер павутиння срібне носить…»

Дата події:16-26 січня 2013 р.
Місце події:Центр Української Культури та Мистецтва (м. Київ, вул. Хорива, 19-В ст. м. Контрактова площа (вихід з метро в бік Верхнього і Нижнього Валів)
Більше про подію:

Запрошуємо помилуватись художнім текстилем відомої київської художниці і викладачки Ірини Грохи, який буде представлений на її персональній виставці «…І вітер павутиння срібне носить…».

Основа експозиції – розпис по тканині – 20 текстильних композицій. Всі роботи є дуже живими та динамічними.

За словами Ірини Грохи, її творіння — це сміливі експерименти з техніками холодного та гарячого батику, тканинами та фактурами.

Відкриття виставки – 16 січня о 18:00 в будинку Центру Української Культури та Мистецтва

Вхід вільний! Ласкаво просимо!

Час роботи виставкового центру:
Пн.-Пт. – 10:00 – 19:00 Сб. – 10:00 – 18:00

2 березня

Інші дати
Народився Архип Тесленко
(1882, с. Харківці Полтавської обл. - 1911) - український письменник. Автор оповідань "Хуторяночка", "Син", "Дід Омелько", "За пашпортом", "Страчене життя", "Школяр" та ін.
Розгорнути
Народився Шолом-Алейхем (Соломон Рабинович)
(1859, м.Переяслав-Хмельницький Київська область – 1916) - єврейський письменник, драматург та просвітницький діяч. В Україні написав свої знамениті твори «Тев’є-молочник», «Менахем-Мендл», «Нотатки комівояжера», «Монологи».
«Коли я писав мої вірші, я, як міг, шукав «Кобзаря», цю пісню пісень Шевченка, і не міг знайти. Я ладен був віддати що завгодно і скільки завгодно. І ось тепер я бачу, що не прогадав би, якби заплатив найвищу ціну бодай за одну його «Катерину» (Шолом-Алейхем).
Розгорнути
Народився Мирон Кордуба
(1876, с.Острів Тернопільської області - 1947) - український вчений, публіцист, історик, письменник, громадсько-політичний діяч.
Розгорнути