chrome firefox opera safari iexplorer

Виставка квітів Снігової Королеви

Дата події:2-27 січня 2013 р.
Місце події:Київ, Співоче поле
Більше про подію:

Тут можна буде побачити розкішні квіткові композиції, заморожені в глибах льоду. Здивувати киян дизайнери «Київзеленбуду» вирішили, поєднавши, здавалося б, несумісні речі — живі квіти й мертву кригу. Останні символізують зиму й літо, тепло й холод... Завдяки сучасним технологіям «зеленбудівці» «заморозять» близько тисячі різноманітних рослин — троянд, орхідей, гвоздик, iрисів, цикламенів тощо.

Процес створення крижаних композицій досить копіткий: спочатку складають букет квітів, а потім у спеціальній кріокамері його поступово заливають дистильованою водою.

В результаті лід виходить абсолютно прозорим, а самі квіти в такому «вбранні» довго зберігаються свіжими. Останній штрих — надати льодовій глибі необхідної художньої форми.

Як зазначає генеральний директор «Київзеленбуду» Михайло Царенко, окрім квіткової експозиції, гостям виставки планують влаштувати веселе та змістовне дозвілля.

Наразі на Співочому полі прикрашають 18–метрову ялинку, тут також будуть атракціони для дітей та торгові точки з усілякою смакотою й сувенірами. Малечу й дорослих розважатимуть Дід Мороз зі Снігуронькою та народні фольклорні колективи. Що стосується квіткової виставки, то її цілісність, якщо не буде морозів, підтримуватимуть за допомогою спеціальних установок.

Працюватиме виставка щодня з 9:00 до 21:00. Вартість квитка для дорослого становить 25 гривень, для дітей до 7 років і пенсіонерів — вхід безкоштовний.

12 липня

Інші дати
Народився Петро Тронько
(1915, с.Заброди Харківської обл. - 2011) - історик, академік, державний діяч. Сприяв створенню Музею народної архітектури та побуту в Пирогові, відновленню Золотих воріт, Михайлівського Золотоверхого та Успенського соборів у Києві; керував роботою над створенням 26-томної "Історії міст і сіл Української РСР".
Розгорнути
День Святих апостолів Петра і Павла
«Як на Петрів день спека, то на Різдво мороз. Коли на Петра сльота, влітку буде багато болота». (Народні прикмети)
Розгорнути
Народився Антін Синявський
1866, м.Біла Церква - 1951) – український  політичний і громадський діяч, історик, економіст, педагог. Автор праць «Економічний район та економічний ландшафт», «Близький Схід і Україна» та ін.  
Розгорнути
Народився Олександр Мельников
(1889 , м. Мезень, Росія - 1958) - український хірург і онколог, займався лікуванням захворювань черевної порожнини, газової інфекції тощо.
Розгорнути