chrome firefox opera safari iexplorer

Виставка «Київ та його художники. Витвори живопису та графіки XIX-XX ст.»

Дата події:27 травня 2011 о 17:00
Місце події:Київ, Національний художній музей України
Більше про подію:

У Національному художньому музеї України пройде виставка витворів київського живопису та графіки позаминулого століття під назвою «Київ та його художники. Витвори живопису та графіки XIX — початку XX століття».

Відкриття проекту — 27 травня, о 17:00. Одна з головних ідей ретроспективної виставки — познайомити глядачів з тими роботами художників, які жили і працювали у Києві, які зараз, здебільшого, зберігаються в архівах музеїв.

У виставці візьмуть участь роботи засновника Київської малювальної школи Миколи Мурашка, а також — Миколи Пимоненка, Григорія Світлицького, Фотія Красицького, Миколи Бурачека, Федора Кричевського, Григорія Дядченка та інших.

Більшість творів, так чи інакше, присвячено Києву. На виставці «Київ та його художники. Витвори живопису та графіки XIX — початку XX століття» продемонструють понад 90 робіт.

31 жовтня

Інші дати
Міжнародний день Чорного моря
Це свято відзначається в день, коли в 1996 році шість причорноморських країн - Болгарія, Румунія, Туреччина, Грузія, Росія і Україна - підписали Стратегічний план дій з реабілітації і захисту Чорного моря.
Розгорнути
Народився Михайло Злобинець (кобзар Домонтович)
(1883, м. Золотоноша, Черкаська область – 1933 ?) – культурно-освітній діяч, поет, бандурист. Організатор та керівник ансамблю бандуристів, майстер з виготовлення бандур. Автор «Самовчителя гри на кобзі або бандурі», збірника творів для бандури.
Розгорнути
Народився Микола Кибальчич
(1853, м. Короп, Чернігівська область - 1881) – винахідник і революціонер-народник. Автор схеми першого у світі реактивного літального апарату. Страчений за співучасть у замаху на імператора Олександра II.
Розгорнути