chrome firefox opera safari iexplorer

Виставка Ніни Денисової «Інтонації» (малярство)

Дата події:9-27 квітня 2013 р.
Місце події:Галерея «АВС-арт» (м. Київ, вул. Воздвиженська, 10-Б)
Більше про подію:

Пластика образів, ритмо-динаміка ліній, первозданно чутлива драматургія кольорів київської художниці Ніни Денисової відкривають глибоке архетипне переживання світу, відчуття душі як частини незбагненного: земного й космічного, природи й Бога. Її кольорові образи – синтез внутрішнього бачення, на межі видимого й невидимого, миті й вічності.

В неповторній творчості мисткині природно поєдналося розмаїття фольклорних, біблійних, християнських символів і мотивів.

Кожна робота Ніни Денисової – це повернення прадавніх символів у наш раціональний світ, який зруйнував здатність людини реагувати на справжнє. В її живописі архетипна символіка утверджується в лаконічній та вишуканій строгості манери майстра, який знає істинне призначення лінії й кольору.

Надзвичайно цілісний і самодостатній художник, вона зуміла підкорити свій природній раціоналізм глибинній інтуїції, дати власному живопису повноту, гранично наближену до сакрального мистецтва. Її майстерність – у вмінні віднайти в ізольованому належність до традиції, створити форму, яка ідеально відображає духовне бачення.

«Інтонації» – ретроспективна виставка живопису Ніни Денисової, котра відома також і як талановитий художник-ілюстратор та скульптор. В галереї «АВС-арт» мисткиня представить роботи, що охоплюють двадцятилітній період її творчості (1993—2013).

«Не перестаю дивуватися малярству, фантастичному і простому, наче казка, створена заради того, щоб увійти, осягнути незбагнений світ. За найпростішими засобами – лінією, кольором, маленькою цяткою – бачу заворожуючу таїну світу. Тому вдячна долі, яка дала можливість малювати, бо малярство – це те, що знає більше за митця! Малювання – та самотність, яка дає можливість мовити, це вихід із замкненого в собі буття у безмежну відкритість, що єднає мене зі світом»

Ніна Денисова

Про автора
Ніна Денисова – живописець, скульптор, художник-ілюстратор.
Народилася 1942 року в місті Златоусті (Росія), куди під час війни евакуювали її батьків. 1961 року закінчила Дніпропетровське художнє училище. Член Національної спілки художників України. Проілюструвала більше 40 книжок – в основному, для дітей. Учасниця численних виставок в Україні й за кордоном. Живе і працює в Києві.

Відкриття виставки відбудеться 9 квітня о 18:00

Контактний телефон: (044) 425-90-90. E-mail: avs_art@i.ua. Наш сайт: www.avsart.com.ua.

Виставка працює по 27 квітня 2013 з 11:00 до 19:00, окрім неділі та понеділка.

Вхід – вільний.

11 червня

Інші дати
Євген Зубцов
1920 – український композитор. Автор музики до 30 художніх фільмів, серед яких «Королева бензоколонки».
 
 
Розгорнути