chrome firefox opera safari iexplorer

Виставка Ніни Денисової «Інтонації» (малярство)

Дата події:9-27 квітня 2013 р.
Місце події:Галерея «АВС-арт» (м. Київ, вул. Воздвиженська, 10-Б)
Більше про подію:

Пластика образів, ритмо-динаміка ліній, первозданно чутлива драматургія кольорів київської художниці Ніни Денисової відкривають глибоке архетипне переживання світу, відчуття душі як частини незбагненного: земного й космічного, природи й Бога. Її кольорові образи – синтез внутрішнього бачення, на межі видимого й невидимого, миті й вічності.

В неповторній творчості мисткині природно поєдналося розмаїття фольклорних, біблійних, християнських символів і мотивів.

Кожна робота Ніни Денисової – це повернення прадавніх символів у наш раціональний світ, який зруйнував здатність людини реагувати на справжнє. В її живописі архетипна символіка утверджується в лаконічній та вишуканій строгості манери майстра, який знає істинне призначення лінії й кольору.

Надзвичайно цілісний і самодостатній художник, вона зуміла підкорити свій природній раціоналізм глибинній інтуїції, дати власному живопису повноту, гранично наближену до сакрального мистецтва. Її майстерність – у вмінні віднайти в ізольованому належність до традиції, створити форму, яка ідеально відображає духовне бачення.

«Інтонації» – ретроспективна виставка живопису Ніни Денисової, котра відома також і як талановитий художник-ілюстратор та скульптор. В галереї «АВС-арт» мисткиня представить роботи, що охоплюють двадцятилітній період її творчості (1993—2013).

«Не перестаю дивуватися малярству, фантастичному і простому, наче казка, створена заради того, щоб увійти, осягнути незбагнений світ. За найпростішими засобами – лінією, кольором, маленькою цяткою – бачу заворожуючу таїну світу. Тому вдячна долі, яка дала можливість малювати, бо малярство – це те, що знає більше за митця! Малювання – та самотність, яка дає можливість мовити, це вихід із замкненого в собі буття у безмежну відкритість, що єднає мене зі світом»

Ніна Денисова

Про автора
Ніна Денисова – живописець, скульптор, художник-ілюстратор.
Народилася 1942 року в місті Златоусті (Росія), куди під час війни евакуювали її батьків. 1961 року закінчила Дніпропетровське художнє училище. Член Національної спілки художників України. Проілюструвала більше 40 книжок – в основному, для дітей. Учасниця численних виставок в Україні й за кордоном. Живе і працює в Києві.

Відкриття виставки відбудеться 9 квітня о 18:00

Контактний телефон: (044) 425-90-90. E-mail: avs_art@i.ua. Наш сайт: www.avsart.com.ua.

Виставка працює по 27 квітня 2013 з 11:00 до 19:00, окрім неділі та понеділка.

Вхід – вільний.

28 червня

Інші дати
Народилася Галина Вігурська
(1909, с. Юлинці Вінницької обл. - 1990) -  українська письменниця. Перекладала з білоруської, польської, російської мов (твори Якуба Коласа, В. Бикова, П. Бровки).
Розгорнути
Народився Андрій Роміцин
(1909, с. Труфанівська, Росія - 1990) -  український кінознавець. Кандидат мистецтвознавства. Твори: "Кіно і сучасність", "Мистецтво екрана", "Життя та герої екрана".
Розгорнути
27 — 28 червня 1663 р. – Чорна рада у Ніжині
загальна козацька рада, яка збиралася для вирішення стратегічних птань, коли між старшинами не було одностайності. Рада була скликана для обрання гетьмана Лівобережної України. В 1663 році після зречення Юрія Хмельницького в Україні розпочався період громадянської війни ( «Руїна»). Чорна рада 1663 року обрала гетьманом Івана Брюховецького. Участь у Чорній раді брали не тільки козаки,  але селяни і міщани – «чернь», які також мали право голосу.  
Тече вода в синє море, Та не витікає, Шука козак свою долю, А долі немає. (Тарас Шевченко)
Розгорнути
Битва під Берестечком (28 червня – 10 липня 1651)
найбільший бій Хмельниччини, який вібувся між Військом Запорізьким під командуванням Богдана Хмельницького спільно з союзним йому кримськотатарським військом та армією Речі Посополитої.
Розгорнути

Новини Дивитися всі