chrome firefox opera safari iexplorer

Виставка про благодійність у Києві

Дата події:12-19 грудня 2010 р.
Місце події:Київ, вул. Костянтинівська, 6/9
Більше про подію:

Музей історії київської благодійності (будинок Петра Першого) запрошує усіх бажаючих на постійнодіючу виставку про благодійність у Києві. 

В цей період вхід до музею вільний. 

Музей — друга, поряд з музеєм Магдебурзького права, постійна виставка, що розповідає про київське міське життя, про взаємини влади і народу, про побут колишніх часів. 

Наголос в цьому музеї зроблений на благодійності в історії Києва, на особистостях світських і церковних меценатів, завдяки яким місто збагатилося дуже багатьма спорудами — від храмів до навчальних закладів, і які творили добро, не думаючи про імідж і «піар». 

Тел. для довідок (044) 417 21 06.

12 липня

Інші дати
Народився Петро Тронько
(1915, с.Заброди Харківської обл. - 2011) - історик, академік, державний діяч. Сприяв створенню Музею народної архітектури та побуту в Пирогові, відновленню Золотих воріт, Михайлівського Золотоверхого та Успенського соборів у Києві; керував роботою над створенням 26-томної "Історії міст і сіл Української РСР".
Розгорнути
День Святих апостолів Петра і Павла
«Як на Петрів день спека, то на Різдво мороз. Коли на Петра сльота, влітку буде багато болота». (Народні прикмети)
Розгорнути
Народився Антін Синявський
1866, м.Біла Церква - 1951) – український  політичний і громадський діяч, історик, економіст, педагог. Автор праць «Економічний район та економічний ландшафт», «Близький Схід і Україна» та ін.  
Розгорнути
Народився Олександр Мельников
(1889 , м. Мезень, Росія - 1958) - український хірург і онколог, займався лікуванням захворювань черевної порожнини, газової інфекції тощо.
Розгорнути