chrome firefox opera safari iexplorer

Виставка про благодійність у Києві

Дата події:12-19 грудня 2010 р.
Місце події:Київ, вул. Костянтинівська, 6/9
Більше про подію:

Музей історії київської благодійності (будинок Петра Першого) запрошує усіх бажаючих на постійнодіючу виставку про благодійність у Києві. 

В цей період вхід до музею вільний. 

Музей — друга, поряд з музеєм Магдебурзького права, постійна виставка, що розповідає про київське міське життя, про взаємини влади і народу, про побут колишніх часів. 

Наголос в цьому музеї зроблений на благодійності в історії Києва, на особистостях світських і церковних меценатів, завдяки яким місто збагатилося дуже багатьма спорудами — від храмів до навчальних закладів, і які творили добро, не думаючи про імідж і «піар». 

Тел. для довідок (044) 417 21 06.

7 травня

Інші дати
Петро Чайковський
1840 –  російський композитор, диригент, музично-громадський діяч. Мав українське коріння. В Україні написав понад 30 творів.
Розгорнути
Народився Микола Кащенко
(1855, с.Веселе, Запорізька область – 1935) - український біолог, ембріолог, селекціонер, один із перших українських академіків, засновник акліматизаційних садів у Томську і Києві. Разом з В.О.Караваєвим створив зоологічний музей і був його першим директором.
Тиха місячна ніч над принишклим селом Оповила біленькі оселі. Лиш пустун-вітерець над люстерком-ставком В срібних хвилях гойда каруселі. Продерчав десь деркач у заплавах ріки, На хвилину сполохавши тишу, Очерет з осокою про щось гомінкий Тихо шепче і чубом колише. Запізнілий туман, мов отара овець, Суне попаски вбрід понад лугом. Замаячив ледь-ледь вдалині острівець Й непомітно сховався за пругом. (Віктор Геращенко)
Розгорнути