chrome firefox opera safari iexplorer

Виставка робіт Анатолія Тертичного

Дата події:17 березня - 03 квітня 2011 р.
Місце події:Київ, галерея «Мистецька збірка» (вул. Терещенківська, 13 (вхід в арку, 2-й двір). Понеділок, вівторок - вихідні.
Більше про подію:

З 17 березня по 3 квітня 2011 року в київській галереї Мистецька збірка відбудеться виставка робіт сучасного українського художника-абстракціоніста Анатолія Тертичного.

До експозиції увійдуть відібрані роботи Тертичного, створені ним за останні десять років.

«Для живопису Анатолія Тертичного характерні складні колірні відносини, нашарування пастозних мазків, вільна, жива лінія, яка ненав'язливо, але дуже влучно окреслює форму ...», — розповіли у прес-службі галереї Мистецька збірка.

Виставлена серія творів презентує художника віртуозним майстром абстрактної композиції. Трансформуючи реальність крізь особисте світорозуміння, настрій, емоційний стан, художник створює неповторні образи в ірреальному абстрактному просторі, який складається з багатошарових кольорових плям, які гармонійно розташовані на площині, утворюючи врівноважену композицію.

Організатори виставки зазначають, що особистий стиль, завдяки якому полотна Анатолія Тертичного завжди впізнавані, базується на схематично проведених рисах і масивних, вільних кольорових плямах.

Довідка

Анатолій Тертичний народився в 1954 році в Ровеньках, Луганська область. У 1969 році закінчив ізостудію у м. Ровеньки, потім — Луганське державне художнє училище та Київський державний художній інститут (зараз НАОМА).

З 1987 року — член Національної спілки художників України.

У 1996 році став лауреатом конкурсу, присвяченого 50-річчю ООН. Дипломант Триєнале живопису, Київ, Україна, 2007 р.

Працює в області у живопису та графіки. Живе і працює в Києві.

22 червня

Інші дати
Народився Микола Дремлюга
(1917, Росія - 1998) – український композитор, педагог, музично-громадський діяч. Вперше вивів бандуру на концертну естраду як сольний інструмент, автор першого в історії української музики концерту для бандури та симфонічного оркестру.  
Гарно твоя кобза грає, Любий мій земляче: Вона голосно співає, Голосно і плаче. І сопілкою голосить, Бурею лютує, І чогось у бога просить, І чогось сумує. Ні, не люди тебе вчили: Мабудь, сама доля, Степ, та небо, та могили Та широка воля! (Олександр Афанасьєв-Чужбинський)
Розгорнути
Народився Микола Холодний
(1882, Росія – 1953) – український ботанік, фізіолог, мікробіолог. Засновник вітчизняної школи фізіології рослин. Інститут ботаніки НАН України носить ім»я М.Холодного.
Розгорнути
Народився Болеслав Яворський
(1877, м. Харків - 1942) – український композитор, музикознавець, піаніст. Створив теорію ладового ритму (слухового тяжіння).  
Розгорнути