chrome firefox opera safari iexplorer

Виставка робіт Анатолія Тертичного

Дата події:17 березня - 03 квітня 2011 р.
Місце події:Київ, галерея «Мистецька збірка» (вул. Терещенківська, 13 (вхід в арку, 2-й двір). Понеділок, вівторок - вихідні.
Більше про подію:

З 17 березня по 3 квітня 2011 року в київській галереї Мистецька збірка відбудеться виставка робіт сучасного українського художника-абстракціоніста Анатолія Тертичного.

До експозиції увійдуть відібрані роботи Тертичного, створені ним за останні десять років.

«Для живопису Анатолія Тертичного характерні складні колірні відносини, нашарування пастозних мазків, вільна, жива лінія, яка ненав'язливо, але дуже влучно окреслює форму ...», — розповіли у прес-службі галереї Мистецька збірка.

Виставлена серія творів презентує художника віртуозним майстром абстрактної композиції. Трансформуючи реальність крізь особисте світорозуміння, настрій, емоційний стан, художник створює неповторні образи в ірреальному абстрактному просторі, який складається з багатошарових кольорових плям, які гармонійно розташовані на площині, утворюючи врівноважену композицію.

Організатори виставки зазначають, що особистий стиль, завдяки якому полотна Анатолія Тертичного завжди впізнавані, базується на схематично проведених рисах і масивних, вільних кольорових плямах.

Довідка

Анатолій Тертичний народився в 1954 році в Ровеньках, Луганська область. У 1969 році закінчив ізостудію у м. Ровеньки, потім — Луганське державне художнє училище та Київський державний художній інститут (зараз НАОМА).

З 1987 року — член Національної спілки художників України.

У 1996 році став лауреатом конкурсу, присвяченого 50-річчю ООН. Дипломант Триєнале живопису, Київ, Україна, 2007 р.

Працює в області у живопису та графіки. Живе і працює в Києві.

28 червня

Інші дати
Народилася Галина Вігурська
(1909, с. Юлинці Вінницької обл. - 1990) -  українська письменниця. Перекладала з білоруської, польської, російської мов (твори Якуба Коласа, В. Бикова, П. Бровки).
Розгорнути
Народився Андрій Роміцин
(1909, с. Труфанівська, Росія - 1990) -  український кінознавець. Кандидат мистецтвознавства. Твори: "Кіно і сучасність", "Мистецтво екрана", "Життя та герої екрана".
Розгорнути
27 — 28 червня 1663 р. – Чорна рада у Ніжині
загальна козацька рада, яка збиралася для вирішення стратегічних птань, коли між старшинами не було одностайності. Рада була скликана для обрання гетьмана Лівобережної України. В 1663 році після зречення Юрія Хмельницького в Україні розпочався період громадянської війни ( «Руїна»). Чорна рада 1663 року обрала гетьманом Івана Брюховецького. Участь у Чорній раді брали не тільки козаки,  але селяни і міщани – «чернь», які також мали право голосу.  
Тече вода в синє море, Та не витікає, Шука козак свою долю, А долі немає. (Тарас Шевченко)
Розгорнути
Битва під Берестечком (28 червня – 10 липня 1651)
найбільший бій Хмельниччини, який вібувся між Військом Запорізьким під командуванням Богдана Хмельницького спільно з союзним йому кримськотатарським військом та армією Речі Посополитої.
Розгорнути

Новини Дивитися всі