chrome firefox opera safari iexplorer

Виставка сучасного текстилю «Територія ТЕКС»

Дата події:15-27 жовтня 2011 р.
Місце події:Київ, Мистецький простір 365 (Костянтинівська 6312)
Більше про подію:

Територія ТЕКС – це нагода нагадати українському суспільству про існування професійного текстилю, що є повноцінним видом мистецтва за своїм естетичними якостями.

Київські художники, дизайнери та архітектори, роботи яких презентовані на виставці, мають високий статус в творчому середовищі нашої країни.

Ці гобелени, текстильні колажі та об’ємно-просторові композиції, що виконані в традиційних та сучасних техніках: ручне ткацтво, вишивка, колаж, петчворк, розпис по тканині, набійка та інш., мають цільове призначення – сучасний інтер’єр та саму людину.

Експозиція свідчить про високий рівень професіоналізму, витонченого відчуття Світу та Часу, через дбайливе відношення до власної української та світової текстильної культури.

Текстильні твори несуть гармонію в душі, комфорт в інтер’єрі і на сьогодні можуть бути гордістю господаря, як це було в Середні віки і Епоху Відродження.

В експозиції будуть представлені роботи: Базак Марти, Борисенко Лідії, Борисенко Наталії, Гайової Інни, Грищенко Галини, Деревінської Тетяни, Дюговської Галини, Ілляхової Тетяни, Кіршиної Ірини, Кучеренко Ії, Маріно Ольги, Пікуш Наталії, Полонської Ольги, Руських — Абросімової Світлани, Семесюка Івана, Соколової Марії, Сорокіної Світлани, Тимохіної Наталії, Чуєвої Оксани.

Протягом  експозиції триватимуть майстер-класи з промислового дизайну! Слідкуйте за анонсами на сайті галереї.

Організатор Київський територіальний міський осередок Спілки Дизайнерів України

Відкриття виставки 15 жовтня о 17.00.