chrome firefox opera safari iexplorer

Виставка живопису болгарського художника Івана Стоянова в Музеї Гетьманства

Дата події:21 травня - 9 червня 2013
Місце події:Музей Гетьманства
Київ, вул. Спаська, 16-б (ст.м. Контрактова площа )
Більше про подію:

З 21 травня по 9 червня 2013 року в Музеї Гетьманства у Києві триватиме виставка болгарського художника Івана Стоянова — «Венеція».

Відкриття виставки 21 травня (вівторок) о 17.00.

Організатори: 

  • Музей Гетьманства
  • Посольство Республіки Болгарії в Україні

Про автора

Іван Стоянов народився 1961 року в м. Нова Загора в Республіці Болгарія. Закінчив факультет мистецтв університету Єпископа Костянтина Преславського в місті Шумені. Майстер пластичного мистецтва. З 1986 року є учасником колективних національних і міжнародних виставок. Підготував 27 персональних виставок у Болгарії та за кордоном. Мистецькі твори майстра знаходяться у громадських та приватних колекціях Болгарії, України, Білорусі, Китаю, Японії, Португалії, Франції, Іспанії.

e-mail: stoyanovart@gmail.com

16 липня

Інші дати
Данило Демуцький
1893 – класик українського і світового кіно, кінооператор і фотограф. Кінооператор О. Довженка («Арсенал», «Земля»), Б. Барнета і І. Савченко. Заслужений діяч мистецтв Української РСР (1954). Заслужений діяч мистецтв Узбецької РСР (1954). Лауреат Сталінської премії першого ступеня (1952). Жертва сталінських репресій.
Розгорнути
1990 р. — прийняття Декларації про державний суверенітет України
«Верховна Ради Української РСР, виражаючи волю народу України, прагнучи створити демократичне суспільство, виходячи з потреб всебічного забезпечення прав і свобод людини, шануючи національні права всіх народів, дбаючи про повноцінний політичний, економічний, соціальний і духовний розвиток народу України, визнаючи необхідність побудови правової держави, маючи на меті утвердити суверенітет і самоврядування народу України, ПРОГОЛОШУЄ державний суверенітет України як верховенство, самостійність, повноту і неподільність влади Республіки в межах її території та незалежність і рівноправність у зовнішніх зносинах». («Декларація про державний суверенітет України»).
Розгорнути
Народився Василь Барка (Очерет)
(1908, с.Солониця, Полтавська область - 2003) - український письменник і перекладач.  Автор роману «Жовтий князь».  
Розгорнути