chrome firefox opera safari iexplorer

Виставка живопису болгарського художника Івана Стоянова в Музеї Гетьманства

Дата події:21 травня - 9 червня 2013
Місце події:Музей Гетьманства
Київ, вул. Спаська, 16-б (ст.м. Контрактова площа )
Більше про подію:

З 21 травня по 9 червня 2013 року в Музеї Гетьманства у Києві триватиме виставка болгарського художника Івана Стоянова — «Венеція».

Відкриття виставки 21 травня (вівторок) о 17.00.

Організатори: 

  • Музей Гетьманства
  • Посольство Республіки Болгарії в Україні

Про автора

Іван Стоянов народився 1961 року в м. Нова Загора в Республіці Болгарія. Закінчив факультет мистецтв університету Єпископа Костянтина Преславського в місті Шумені. Майстер пластичного мистецтва. З 1986 року є учасником колективних національних і міжнародних виставок. Підготував 27 персональних виставок у Болгарії та за кордоном. Мистецькі твори майстра знаходяться у громадських та приватних колекціях Болгарії, України, Білорусі, Китаю, Японії, Португалії, Франції, Іспанії.

e-mail: stoyanovart@gmail.com

29 червня

Інші дати
Міжнародний день тропіків
На тропічні регіони припадає 40% всієї території світу, приблизно 80% біологічних видів планети, значна частина її мов і культур. У тропіках проживають більше 800 мільйонів чоловік. І хоча тропічні країни досягли значного прогресу, вони, як і раніше, стикаються з різноманітними проблемами.
Розгорнути
Народився Іван Черняховський
(1906, м. Умань, Черкаська область – 1945) – радянський військовий діяч, генерал армії. Командуючий військами 3-го Білоруського фронту.  
Розгорнути
Народився Тадей Маєрський
(1888, м.Львів – 1963) – український композитор, піаніст, педагог. Автор симфонічних, камерно-інструментальних, вокальних творів, музики до вистав.  
Розгорнути
1945 – підписання Договору між СРСР та Чехословаччиною про входження Закарпатської України до складу УРСР
Цікаво відзначити, що підписання цієї угоди відбулося без якої-небудь участі українських дипломатів і представників Закарпатської України, хоча формально текст угоди складався також і українською мовою.  
Ні, цей народ із крові і землі Я не віддам нікому і нізащо! Він мій, він я, він – світ в моїм чолі, Тому життя його і ймення не пропащі. (Микола Вінграновський)
Розгорнути

Новини Дивитися всі