chrome firefox opera safari iexplorer

Виставка живопису болгарського художника Івана Стоянова в Музеї Гетьманства

Дата події:21 травня - 9 червня 2013
Місце події:Музей Гетьманства
Київ, вул. Спаська, 16-б (ст.м. Контрактова площа )
Більше про подію:

З 21 травня по 9 червня 2013 року в Музеї Гетьманства у Києві триватиме виставка болгарського художника Івана Стоянова — «Венеція».

Відкриття виставки 21 травня (вівторок) о 17.00.

Організатори: 

  • Музей Гетьманства
  • Посольство Республіки Болгарії в Україні

Про автора

Іван Стоянов народився 1961 року в м. Нова Загора в Республіці Болгарія. Закінчив факультет мистецтв університету Єпископа Костянтина Преславського в місті Шумені. Майстер пластичного мистецтва. З 1986 року є учасником колективних національних і міжнародних виставок. Підготував 27 персональних виставок у Болгарії та за кордоном. Мистецькі твори майстра знаходяться у громадських та приватних колекціях Болгарії, України, Білорусі, Китаю, Японії, Португалії, Франції, Іспанії.

e-mail: stoyanovart@gmail.com

28 травня

Інші дати
Народився Максиміліан Волошин (Кирієнко-Волошин)
(1877, м. Київ – 1932), російський поет і художник українського походження, перекладач. Представник символізму і акмеїзму, в поезії та малярстві відобразив історію та природу Криму.
Припаду я к острым щебням, к серым срывам размытых гор, Причащусь я горькой соли задыхающейся волны, Обовью я чобром, мятой и полынью седой чело. Здравствуй, ты, в весне распятый, мой торжественный Коктебель! (Максиміліан Волошин).
Розгорнути