chrome firefox opera safari iexplorer

Виставка живопису Івана Губенка «Додавання»

Дата події:1-11 листопада 2011 р.
Місце події:Мистецький простір 365, Костянтинівська 6312
Більше про подію:

Мистецький простір презентує логіку арифметичних операцій в алгоритмі сприймання візуальних об’єктів від Івана Губенка.

Процес будь-якого створення відбувається при наявності матеріалу та присутності таланту. Додаючи техніку до ідеї художник створює ряд полотен, що в сумі передають настрій експозиції.

Іван Губенко спонукає нас до свого алгоритму сприйняття – сюжет окремої роботи має бути доданим до вражень від сюжетів усіх інших. Лише у такий спосіб, інтуїтивно-сенсорним додаванням ми зможемо отримати суму вражень, що дасть нам розуміння кожного полотна.

Серія робіт нагадує комунальне співіснування в одному просторі окремих персонажів, об’єднаних сумою емоцій, характерів, доль, котрих пов’язує лише соціальна формула накладання відбитку на індивідуальність.

Роботи різних років (2008—2011) та серій («Віднімання», «Бюро», «Останній День народження») об'єднані в одній експозиції за принципом додавання. Іронічні натюрморти, урбаністичні пейзажі, інтимна лірика, портрети-деконструкції та інші роботи утворюють перемінну суму, яка неодмінно змінюється від перестановки доданків. Адже єдиного алгоритму не існує — кожен глядач має сам обирати, як вирішити це рівняння з багатьма невідомими.

За допомогою простих математичних дій художник аналізує процеси відчуження від власних творів. Картини — «х» — це «ікс» для глядача, але «екс» для митця, адже творча логіка потребує дистанції від вже-створеного.

Не пропустіть, виставка триватиме всього 10 днів!

Відкриття 1 листопада о 19.00

24 липня

Інші дати
Ігор Дмитренко
1928 – український фізик у галузі надпровідності та низькотемпературного матеріалознавства, академік. Створив надпровідниковий квантовий магнітометр і градієнтометр надвисокої чутливості, перший в СРСР магнітокардіограф, кріогенний лазерний сканувальний мікроскоп та ін.
Розгорнути
Петро Перемежко
1833 – український гістолог. Засновник кафедри гістології, ембріології і порівняльної анатомії Київського університету. Уперше описав непрямий поділ тваринних клітин.
Розгорнути
Народився Василь Мисик
(1907, с. Новопавлівка Дніпропетровської обл. -  1983) - український письменник, перекладач. Автор поетичних збірок "Трави", "Блакитний міст", "Чотири вітри", "Вибране", "Борозни", "Верховіття", "Берег" та ін.; кількох збірок оповідань та нарисів; багато перекладав з англійської та східних мов.
Розгорнути
День рівноапостольної Ольги, княгині Київської
дружини князя Ігоря, канонізованої Православною церквою. Княжила в Київській Русі в роки неповноліття свого сина Святослава (945 – 964). Упорядкувала збирання данини, організувала опорні пункти київської влади. Сприяла поширенню на Русі християнства.  
Що за дівчина-краса. Заговорить: думка — сонце; Очі — сині небеса. Хто вона, чия і звідки, Князь докладно розпитав, А на другий день по неї І сватів своїх послав. І за князя вийшла заміж Проста дівчина з села, І до смерті вірним другом Князю Ігорю була. (Олександр Олесь)
Розгорнути