chrome firefox opera safari iexplorer

«Я люблю. Музей Тичини»="Я люблю Музей Тичини"

Дата події:8-14 лютого 2014 р.
Місце події:Музей-квартира П. Тичини у Києві
Більше про подію:

Так вже склалося, що середина лютого спонукає усіх дарувати один одному усмішки, теплі слова, валентинки, жартівливо чи серйозно освідчуватися у коханні, нагадувати про те, що любов — то почуття, яке може зробити людину кращою та піднесенішою,

Освідчуються у любові один до одного й добрі друзі, які у цей день нагадують, що завжди, у будь-яку мить готові прийти на допомогу й підтримати.

Учні у ці дні стали говорити про свою чисту дитячу любов своїм вчителям, співробітники — один одному, журналісти — своїм читачам та глядачам, слухачам. Словом, якось зовсім несподівано День Святого Валентина перетворився у нагоду вкотре нагадати про те, що не можна визначити ніяким терміном та не можна виміряти ніякими грошима — про нашу любов один до одного.

Музей-квартира Павла Тичини з 8 лютого до 14 лютого оголошує акцію «Я люблю. Музей Тичини» = «Я люблю Музей Тичини.» Впродовж цього часу ми, як і завжди, готові засвідчити усім відвідувачам свою любов та бажання щодня, щохвилини, щомиті бути разом з нашими друзями.

Сподіваємося, що ці почуття взаємні і тому чекаємо Вас, дорогі друзі, 8-14 лютого 2014 року у музеї, де Ви зможете висловити й свою симпатію до музею будь-яким прийнятним для Вас способом — виготовити для музею валентинку, виконати-подарувати нам пісню, музику, прочитати вірш-присвяту чи просто Ваш улюблений вірш (який стане й нашим улюбленим), принести книги для буккросингу, дитячі іграшки для наших проектів, придбати книги з віршами Павла Тичини для подарунків друзям.

Виготовлені Вами валентинки мо розмістимо у такому місці, що їх бачитимуть усі!!!!, хто заходитиме до музею. Ваші пісні-подарунки, вірші-присвяти ми запишемо на відео та встановимо в інтернеті. Про справжню щиру дружбу повинні знати усі!

Тож, ми з Вами маємо цілий тиждень, щоб привітати один одного з Днем Святого Валентина!

Не баріться! Не запізніться! Вже у суботу 8 лютого Ви можете освідчитися нам, а ми — Вам, у вічній дружбі! 🙂

29 червня

Інші дати
Міжнародний день тропіків
На тропічні регіони припадає 40% всієї території світу, приблизно 80% біологічних видів планети, значна частина її мов і культур. У тропіках проживають більше 800 мільйонів чоловік. І хоча тропічні країни досягли значного прогресу, вони, як і раніше, стикаються з різноманітними проблемами.
Розгорнути
Народився Іван Черняховський
(1906, м. Умань, Черкаська область – 1945) – радянський військовий діяч, генерал армії. Командуючий військами 3-го Білоруського фронту.  
Розгорнути
Народився Тадей Маєрський
(1888, м.Львів – 1963) – український композитор, піаніст, педагог. Автор симфонічних, камерно-інструментальних, вокальних творів, музики до вистав.  
Розгорнути
1945 – підписання Договору між СРСР та Чехословаччиною про входження Закарпатської України до складу УРСР
Цікаво відзначити, що підписання цієї угоди відбулося без якої-небудь участі українських дипломатів і представників Закарпатської України, хоча формально текст угоди складався також і українською мовою.  
Ні, цей народ із крові і землі Я не віддам нікому і нізащо! Він мій, він я, він – світ в моїм чолі, Тому життя його і ймення не пропащі. (Микола Вінграновський)
Розгорнути

Новини Дивитися всі