chrome firefox opera safari iexplorer

«Я люблю. Музей Тичини»="Я люблю Музей Тичини"

Дата події:8-14 лютого 2014 р.
Місце події:Музей-квартира П. Тичини у Києві
Більше про подію:

Так вже склалося, що середина лютого спонукає усіх дарувати один одному усмішки, теплі слова, валентинки, жартівливо чи серйозно освідчуватися у коханні, нагадувати про те, що любов — то почуття, яке може зробити людину кращою та піднесенішою,

Освідчуються у любові один до одного й добрі друзі, які у цей день нагадують, що завжди, у будь-яку мить готові прийти на допомогу й підтримати.

Учні у ці дні стали говорити про свою чисту дитячу любов своїм вчителям, співробітники — один одному, журналісти — своїм читачам та глядачам, слухачам. Словом, якось зовсім несподівано День Святого Валентина перетворився у нагоду вкотре нагадати про те, що не можна визначити ніяким терміном та не можна виміряти ніякими грошима — про нашу любов один до одного.

Музей-квартира Павла Тичини з 8 лютого до 14 лютого оголошує акцію «Я люблю. Музей Тичини» = «Я люблю Музей Тичини.» Впродовж цього часу ми, як і завжди, готові засвідчити усім відвідувачам свою любов та бажання щодня, щохвилини, щомиті бути разом з нашими друзями.

Сподіваємося, що ці почуття взаємні і тому чекаємо Вас, дорогі друзі, 8-14 лютого 2014 року у музеї, де Ви зможете висловити й свою симпатію до музею будь-яким прийнятним для Вас способом — виготовити для музею валентинку, виконати-подарувати нам пісню, музику, прочитати вірш-присвяту чи просто Ваш улюблений вірш (який стане й нашим улюбленим), принести книги для буккросингу, дитячі іграшки для наших проектів, придбати книги з віршами Павла Тичини для подарунків друзям.

Виготовлені Вами валентинки мо розмістимо у такому місці, що їх бачитимуть усі!!!!, хто заходитиме до музею. Ваші пісні-подарунки, вірші-присвяти ми запишемо на відео та встановимо в інтернеті. Про справжню щиру дружбу повинні знати усі!

Тож, ми з Вами маємо цілий тиждень, щоб привітати один одного з Днем Святого Валентина!

Не баріться! Не запізніться! Вже у суботу 8 лютого Ви можете освідчитися нам, а ми — Вам, у вічній дружбі! 🙂

7 червня

Інші дати
Георгій Андрузький
1827 – український громадський діяч, поет. Член Кирило-Мефодіївського товариства (1846).
 
Розгорнути
Народився Анатолій Базилевич
(1926, м. Жмеренка Вінницької обл. -2005) - український графік. Ілюстрував народні казки, "Пана Халявського" Г. квітки-Основ'яненка, "Енеїду"  і "Наталку-Полтавку" І. Котляревського, твори І. Франка, Марка Вовчка, С. Руданського та ін. Народний художник України.
Розгорнути
Народився Іван Кандиба
(1930, с.Стульно, нині Польша – 2002), український правозахисник, член-засновник Української Гельсінської групи.
 
«Поразка – це наука. Ніяка перемога так не вчить» (Ліна Костенко)
Розгорнути