chrome firefox opera safari iexplorer

Історичний музей міста Хмільника

  • 22000, Вінницька обл.,м. Хмільник, вул.,Шевченка,1
Про музей:

Хмільни́к — місто обласного значення в Україні, центр Хмільницького району Вінницької області. Розташоване в північно-східній частині Поділля на річці Південний Буг.

Сьогодні місто розвивається як бальнеологічний курорт, один з радонових курортів в країні.

В історичному музеї міста Хмільника можна ознайомитися з історією самого міста, а саме: літописні часи, становлення міста, історія курорту, легенди міста, історичні пам’ятки, історія  Костелу Пресвятої Трійці, історія Вежі замку, історія та легенда Палацу Ксідо, ілюстрації та фотографії сучасного міста (розвиток промисловості,освіта та перспективи і можливості подальшого розвитку )

 

 

12 липня

Інші дати
Народився Петро Тронько
(1915, с.Заброди Харківської обл. - 2011) - історик, академік, державний діяч. Сприяв створенню Музею народної архітектури та побуту в Пирогові, відновленню Золотих воріт, Михайлівського Золотоверхого та Успенського соборів у Києві; керував роботою над створенням 26-томної "Історії міст і сіл Української РСР".
Розгорнути
День Святих апостолів Петра і Павла
«Як на Петрів день спека, то на Різдво мороз. Коли на Петра сльота, влітку буде багато болота». (Народні прикмети)
Розгорнути
Народився Антін Синявський
1866, м.Біла Церква - 1951) – український  політичний і громадський діяч, історик, економіст, педагог. Автор праць «Економічний район та економічний ландшафт», «Близький Схід і Україна» та ін.  
Розгорнути
Народився Олександр Мельников
(1889 , м. Мезень, Росія - 1958) - український хірург і онколог, займався лікуванням захворювань черевної порожнини, газової інфекції тощо.
Розгорнути