chrome firefox opera safari iexplorer

Музей історії міста Києва оголошує конкурс із визначення нового логотипа

09 січня 2013 о 10:36

Музей історії міста Києва оголошує конкурс із визначення нового логотипа закладу. Участь у конкурсі можуть взяти всі охочі: як фізичні, так і юридичні особи.

Прийматимуть пропозиції на конкурс із 15 січня до 15 березня 2013 року, повідомляє сайт КМДА.

Адміністрація музею має на меті створення нового, сучасного, професійного та креативного графічного знаку ідентифікації музею. Крім того, зазначають у музеї, логотип повинен відображати багатолітню історію Києва, історичні та літописні відомості про його засновників.

За бажанням авторів логотипа, також можна подавати й слоган для Музею історії міста Києва, співзвучний створеному логотипові, чи такий, який доповнює зміст логотипа.

Зауважимо, що до участі в конкурсі допускатимуться роботи з візуальною ідентифікацією міста: графічними елементами, образами, шрифтами та кольоровими рішеннями.

Крім того, до конкурсних робіт обов’язково необхідно додати заклеєний конверт із відомостями про автора або авторів: прізвища, ім’я по-батькові, адреси і контактного телефону.

Надсилати конкурсні роботи на розгляд потрібно на e-mail: kievhistorymuseum@gmail.com або поштову адресу: 01004, м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 7 Музей історії міста Києва, каб. 402.

Також конкурсна робота має містити:

  • графічний файл зображення не менше 500×500 пікселів, розміром не більше 300 КБ;
  • текст та ілюстрацію логотипа музею двома мовами (українською та англійською);
  • кольорове рішення (можливість відтворення в кольоровому, монохромному, рельєфному виконанні);
  • зразки використання логотипа як на великих рекламних площах, так і на сувенірній і поліграфічній продукції;
  • надання брендбуку в паперовому та електронному вигляді.

У музеї наголошують, що роботи, які надійдуть несвоєчасно, не відповідатимуть умовам або оформлені з порушенням встановлених правил, до участі в конкурсі не допускатимуться. Також пропозиції, подані на конкурс, не повертаються і не рецензуються.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути