chrome firefox opera safari iexplorer

Музей історії міста Києва оголошує конкурс із визначення нового логотипа

09 січня 2013 о 10:36

Музей історії міста Києва оголошує конкурс із визначення нового логотипа закладу. Участь у конкурсі можуть взяти всі охочі: як фізичні, так і юридичні особи.

Прийматимуть пропозиції на конкурс із 15 січня до 15 березня 2013 року, повідомляє сайт КМДА.

Адміністрація музею має на меті створення нового, сучасного, професійного та креативного графічного знаку ідентифікації музею. Крім того, зазначають у музеї, логотип повинен відображати багатолітню історію Києва, історичні та літописні відомості про його засновників.

За бажанням авторів логотипа, також можна подавати й слоган для Музею історії міста Києва, співзвучний створеному логотипові, чи такий, який доповнює зміст логотипа.

Зауважимо, що до участі в конкурсі допускатимуться роботи з візуальною ідентифікацією міста: графічними елементами, образами, шрифтами та кольоровими рішеннями.

Крім того, до конкурсних робіт обов’язково необхідно додати заклеєний конверт із відомостями про автора або авторів: прізвища, ім’я по-батькові, адреси і контактного телефону.

Надсилати конкурсні роботи на розгляд потрібно на e-mail: kievhistorymuseum@gmail.com або поштову адресу: 01004, м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 7 Музей історії міста Києва, каб. 402.

Також конкурсна робота має містити:

  • графічний файл зображення не менше 500×500 пікселів, розміром не більше 300 КБ;
  • текст та ілюстрацію логотипа музею двома мовами (українською та англійською);
  • кольорове рішення (можливість відтворення в кольоровому, монохромному, рельєфному виконанні);
  • зразки використання логотипа як на великих рекламних площах, так і на сувенірній і поліграфічній продукції;
  • надання брендбуку в паперовому та електронному вигляді.

У музеї наголошують, що роботи, які надійдуть несвоєчасно, не відповідатимуть умовам або оформлені з порушенням встановлених правил, до участі в конкурсі не допускатимуться. Також пропозиції, подані на конкурс, не повертаються і не рецензуються.

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути

Новини Дивитися всі