chrome firefox opera safari iexplorer

Музей ветеранів Афганістану

  • 23700, Вінницька обл.,м. Гайсин, вул. 1 Травня,71
  • (234) 2-55-31
Про музей:

Експозицію музею ветеранів Афганістану присвячено неоголошеній війні в Афганістані,  мужності воїнів-інтернаціоналістів.

У невеличких приміщеннях зібрано багато експонатів:  спорядження, однострої,  зброя  того часу, світлини і документи, знешкоджені боєприпаси тощо.

2 березня

Інші дати
Народився Архип Тесленко
(1882, с. Харківці Полтавської обл. - 1911) - український письменник. Автор оповідань "Хуторяночка", "Син", "Дід Омелько", "За пашпортом", "Страчене життя", "Школяр" та ін.
Розгорнути
Народився Шолом-Алейхем (Соломон Рабинович)
(1859, м.Переяслав-Хмельницький Київська область – 1916) - єврейський письменник, драматург та просвітницький діяч. В Україні написав свої знамениті твори «Тев’є-молочник», «Менахем-Мендл», «Нотатки комівояжера», «Монологи».
«Коли я писав мої вірші, я, як міг, шукав «Кобзаря», цю пісню пісень Шевченка, і не міг знайти. Я ладен був віддати що завгодно і скільки завгодно. І ось тепер я бачу, що не прогадав би, якби заплатив найвищу ціну бодай за одну його «Катерину» (Шолом-Алейхем).
Розгорнути
Народився Мирон Кордуба
(1876, с.Острів Тернопільської області - 1947) - український вчений, публіцист, історик, письменник, громадсько-політичний діяч.
Розгорнути